عکاسی تبلیغاتی

تصاویر همیشه ابزار خوبی برای تبلیغات هستند. هزاران کلمه تفسیر محصول را می‌توان در یک عکس حرفه‌ای خلاصه کرد. بخش بزرگی از اتفاقات و فعالیت‌های زندگی روزمره انسان‌ها به کمک دیدن انجام می‌شود. لذا هر انسانی با دیدن یک عکس جذاب نسبت به جزئیات و سپس عرضه کننده کالای درون آن کنجکاو می‌شود. آنگاه در صورت نیاز برای خرید ترغیب خواهد شد؛ چه کسی دلش نمی‌خواهد کیفیت را تجربه کند!؟ در واقع استفاده از عکس‌هایی که کیفیت محصولات و خدمات را به خوبی به نمایش بگذارد، بازدهی تبلیغات را، بدون توجه به نوع تبلیغ، به طرز قابل توجهی بالا می‌برد. بنابراین اگر سرمایه‌ای که در بخش بازاریابی و معرفی محصول هزینه می‌کنید برایتان اهمیت دارد و انتظار بالاترین بازدهی را از آن دارید، عکاسی حرفه‌ای تبلیغاتی می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

Sample advertising photography

نمونه عکاسی تبلیغاتی

نمونه‌ای از کارهای عکاسی تبلیغاتی ما را ببینید. 

عکاسی تبلیغاتی حرفه‌ای

نیاز به عکاسی تبلیغاتی حرفه‌ای دارید؟ از خدمات عکاسی تبلیغاتی ما استفاده کنید. 

خاص‌ترین عکاسی تبلیغاتی

بهترین عکس‌های تبلیغاتی را از کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت دریافت کنید. 

ارزان‌ترین عکاسی تبلیغاتی

بهترین کیفیت را با قیمت مناسب از ما بخواهید. 

عکاسی تبلیغاتی با تجهیزات حرفه‌ای

تجهیزات حرفه‌ای اصلی‌ترین دلیل گرفتن عکس‌های تبلیغاتی است. 

Magazine advertising photography

عکاسی تبلیغاتی ژورنالی

ژورنال‌ها مجموعه‌ای از تصاویر فوق العاده حرفه‌ای و با کیفیت هستند که صرفاً برای معرفی محصولات تهیه می‌شوند. شاید بیشترین کاربرد این سبک از تبلیغات را در مدلینگ و عرضه لباس دیده باشید اما باید گفت عکاسی ژورنالی پتانسیل بالایی برای معرفی همه انواع محصول و حتی خدمات دارد. اگر شرکت تولیدی، بازرگانی، یا مجموعه عرضه خدمات دارید، می‌توانید با تهیه یک ژورنال جامع از برند خود، علاوه بر افزایش پرستیژ حرفه‌ای، فرصت آشنایی با تک تک کالاهای خود را به مشتریان بدهید. ژورنال اختصاصی شما قابلیت قرار گرفتن در سالن‌های انتظار و مراکز پر رفت و آمد که فعالیتی مرتبط با حوزه کاری شما دارد قرار بگیرد و مشتری جذب کند. همچنین یک مجموعه عکس ژورنالی در فروشگاه و محل عرضه خدمات شما، ذهنیت افراد جدید و حتی مشتریان ثابت را نسبت به سطح کیفیت برند شکل داده و آگاهی آن‌ها از بخش‌های مختلف کاریتان را ارتقاء می‌دهد.

Industrial advertising photography

عکاسی تبلیغاتی صنعتی

صنعت و تکنولوژی به افزایش تولید کالاهای مختلف کمک کرده است. امروزه هر محصولی که در بازار می‌بینیم در کارخانه‌های صنعتی ساخته یا مونتاژ می‌شود. تبلیغات این محصولات به کمک عکاسی حرفه‌ای نتایج بزرگی به دنبال داشته است و استفاده از عکس‌های صنعتی که نمایش دهنده مراحل تولید یک کالا می‌باشد، این اثر و نتیجه را مضاعف می‌کند. عکاسی تبلیغاتی صنعتی به دو بخش تقسیم می‌شود: عکس برداری از کارخانه‌ها، دستگاه‌ها و خط تولید کالا؛ عکس برداری از ابزار و تجهیزاتی که در صنایع به کار گرفته می‌شود مانند انواع موتور، باتری، ابزار مختلف و غیره. در هر دو حالت عکاسی صنعتی برای تبلیغات و معرفی برندهای معتبر به مصرف کنندگان در سراسر دنیا کاربرد دارد؛ زیرا این عکس‌ها از نقطه نظرات حرفه‌ای مانند رنگ، نور، پس زمینه، زاویه عکس برداری و کیفیت تصویر قابل ستایش و تأثیر گذار هستند.

Advertising Photography Studio

استودیو عکاسی تبلیغاتی

عکاسی فقط براشت تصاویر و چاپ آن نیست! بلکه هنری است که در آن مخاطب را به دیدن موضوع عکس از یک زاویه خاص وا می‌دارد. عکاسی تبلیغاتی به عنوان یک هنر تجاری وقتی موفقیت آمیز خواهد بود که پیش نیازهایش تأمین شده و توسط افراد متخصص انجام گردد. تجهیزات حرفه‌ای یکی از الزامات بالا بردن کیفیت عکس‌ها است، استفاده از دوربین پیشرفته و نورپردازی مناسب از مهمترین  مقدمات عکس برداری محسوب می‌شود. بعد از تأمین این آیتم‌ها که در استودیوهای تخصصی محیاست، تجربه و تبحر عکاس سطح اثرگذاری عکس را تعیین می‌کند، و بالاخره مرحله مهم و پایانی عکاسی تبلیغاتی، ادیت و اعمال تکنیک‌های گرافیکی است؛ در واقع خلاقیت در این مرحله 50 درصد از موفقیت تبلیغات را تضمین می‌کند. با مراجعه به استودیو حرفه‌ای فکر مثبت از بالاترین سطح کیفی خدمات عکاسی تبلیغاتی لذت خواهید برد.

چرا عکاسی تبلیغاتی باعث افزایش فروش می‌شود؟

عکاسی تبلیغاتی چه کارکردهایی دارد؟ اهمیت عکاسی تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف چیست؟

Cost of advertising photography

هزینه عکاسی تبلیغاتی

قیمت هرگز با ارزش برابر نیست و درمورد عکاسی که بیشتر جنبه هنری دارد تا خدماتی، بهتر است علاوه بر هزینه‌ها به جنبه ارزشی و هنری آن نیز توجه شود. قیمت عکس برداری تبلیغاتی به چند آیتم اساسی بستگی دارد: سبک عکاسی روی هزینه‌ها تأثیر زیادی دارد مثل عکاسی صنعتی که نیاز به مراجعه عکاس به کارخانه و حمل تجهیزات به محل را دارد نسبت به عکاسی از کالا در استودیو هزینه بیشتری به دنبال خواهد داشت. همچنین تعداد عکس‌هایی که کارفرما سفارش می‌دهد به طور مستفیم بر میزان زحمت و انرژی مورد نیاز تأثیر گذاشته و قیمت را تغییر می‌دهد. عامل مؤثر بعدی بر قیمت عکاسی تبلیغاتی، جلوه‌های ثانویه عکس است، عکس خام قطعاً هزینه پایین‌تری نسبت به عکس‌های دارای جلوه گرافیکی دارد، برخی کارفرمایان که نیروی متخصص گرافیک در سازمان خود دارند، به برون سپارس عکاسی تبلیغاتی به صورت خام اکتفا می‌کنند. در هر صورت هنر گرافیک و جادوی جلوه‌های گرافیکی ماهیت عکس را دگرگون می‌کند و هرگز نباید از عکاسی تبلیغاتی حذف شود مگر برای کاربردهای خاص؛ برای مثال تغییر و تزئین پس‌زمینه عکس یک ضرورت است که بر اساس نوع استفاده متفاوت خواهد بود.

عکاسی تبلیغاتی با کاربرد عالی

چرا نیاز به عکاسی تبلیغاتی داریم؟ از کاربردهای عکاسی تبلیغاتی با خبر هستید؟

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی چه کاربردهایی دارد؟ می‌دانید عکاسی صنعتی چه ویژگی‌هایی دارد؟ 

عکاسی محصول

بهترین عکس‌های محصول را از کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت بخواهید. 

عکاسی فشن و مد

نیاز به عکاسی فشن و مد دارید؟ خدمات عکاسی فشن و مد مار امتحان کنید. 

Advertising Photography Services Positive Ads and Advertising Center

خدمات عکاسی تبلیغاتی کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت

اگر قرار است کمپینی اجرا شود بله، در غیر این صورت خیر

شرکت تبلیغاتی فکر مثبت با ارائه خدمات متنوع در زمینه عکاسی تبلیغاتی در حال حاضر به یکی از شرکت‌های فعال در حوزه عکاسی تبدیل شده است. 

exprenice

تخصص ما در عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تجربی 97 %
دانش فنی 88 %
اسفتاده از ایده‌های بکر 92 %
همین حالا با ما تماس بگیرید

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

Podcast

پادکست عکاسی تبلیغاتی

می‌دانید چرا کسب و کارهای مختلف نیاز به عکاسی تبلیغاتی دارند. 

Price of advertising photography

قیمت عکاسی تبلیغاتی

هزینه عکاسی تبلیغاتی به چه صورتی محاسبه می‌شود؟  بهترین نرخ عکاسی تبلیغاتی را از کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت بخواهید. 

پلن اول

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن اول

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن دوم

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن سوم

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
سوالی دارید؟

بدون خجالت از ما بپرسید، خوشحال می‌شویم

اگر سوالی در رابطه با عکاسی تبلیغاتی در ذهنتان هست ما منتظر تماستان هستیم، با ما تماس بگیرید. 

عکاسی یکی از شاخه‌های پرکاربرد در بین رشته‌های هنری است. عکس گرفتن از موضوعات مختلف و نمایش آنها به منظور تبلیغات در هر حوزه‌ای که بتوان تصور کرد قابل استفاده است؛ اما سبک و سیاق عکاسی در همه کاربری‌ها یکسان نیست و بر اساس بازخوردی که انتظار داریم داشته باشد از روش‌های مختلف استفاده می‌شود:

عکاسی محصولات: لنز دوربین در این سبک از عکاسی روی محصول و مشخصات برجسته آن فوکوس دارد. معمولاً بک گراند ساده انتخاب می‌شود که کالا محوریت کامل داشته باشد، گاهی نیز ممکن است ماهیت محصول و کاربرد آن در ارتباط با محیط بهتر درک می‌شود، در این صورت پس زمینه به صورت مات یا در فاصله دور قرار می‌گیرد و موضوع اصلی عکس کاملاً جلوی دوربین گذاشته شده و بخش بزرگی از قاب را تصاحب می‌کند. عکاسی از محصولات طیف بسیار گسترده‌ای دارد که باعث شکل‌گیری چندین زیربخش شده است: عکاسی مواد غذایی، عکاسی جواهرات، عکاسی کالاهای صنعتی، عکاسی پوشاک و غیره که هرکدام ریزه کاری‌های منحصر به خود را دارد. مثلاً در عکاسی تبلیغاتی جواهرات الزاماً لنز ماکرو استفاده می‌شود تا ظرافت‌های روی آن به خوبی به نمایش درآید.

عکاسی خدمات: مشاغل خدماتی برای نمایش در قالب تصویر نیاز به دقت زیادی دارد. عکس گرفتن از افراد در حال انجام کار، عکس برداری قبل و بعد از انجام خدمت، یا عکس گرفتن از ابزارهای مرتبط با فعالیت در این شاخه از عکاسی تبلیغاتی مدنظر قرار می‌گیرد. تحرک افراد در هنگام کار یکی از دشواری‌های عکاسی از مشاغل خدماتی است. همچنین در برخی خدمات مانند جراحی‌های پزشکی حضور عکاس در هنگام فعالیت از نظر بهداشتی جایز نیست و برای عکس برداری در این شرایط پروسه‌های خاصی برای استریلیزاسیون طی می‌شود.

عکاسی معماری: ساختمان‌ها اهمیت خاصی در همه جوامع دارد و عکاسی از بناهای مختلف با اهداف تبلیغاتی مختلف همچون تجاری، فرهنگی، حرفه‌ای، هنری و.. انجام می‌شود. برای گرفتن عکس‌های ایده آل از آثار معماری، باید بتوان به طور همزمان کل بنا و جزئیات آن را ثبت کرد. همچنین زاویه دید در عکاسی معماری بسیار پراهمیت است و در جذابیت عکس بیشترین نقش را بازی می‌کند. بنابراین عکاسان معماری افرادی پرتحرک هستند و از زوایای متعدد به عکس برداری می‌پردازند تا نهایتاً بهترین نتیجه را بگیرند.

عکاسی گردشگری و سفر: عکس‌های به جا مانده از سفر قدرت برگشت در زمان و مرور خاطرات خوش را به افراد می‌بخشد. عکاسی سفر هم با هدف ثبت خاطرات و هم برای تبلیغات خدمات گردشگری کاربرد دارد. عکاسی از جاذبه‌های گردشگری و تورهای دسته جمعی معمولاً با لنز واید انجام می‌شود تا کل منظره و زیبایی‌هایش را به نمایش بگذارد و همه افراد حاضر در سفر را در بر بگیرد.

عکاسی مدلینگ: مد و فشن ارتباط تنگاتنگی با عکاسی دارد و حدود 80 درصد از تبلیغات صنعت مدلینگ توسط عکس‌ها انجام می‌شود. عکاسی مدلینگ به فروش انواع پوشاک، جواهرات، کیف، کفش و اکسسوری‌ها کمک می‌کند. شناخت حالت‌های بدن انسان و انتخاب بهترین زاویه دید از الزامات این سبک عکاسی است.

عکاسی هنری: عکس‌هایی که برای نمایش انواع آثار هنری استفاده می‌شود از چهره‌های سینمایی گرفته تا صنایع دستی در این گروه جای می‌گیرد. عکاسی تبلیغاتی برای معرفی هنرهای نمایشی به خصوص تئاتر اهمیت زیادی دارد.

عکاسی فرهنگی: ثبت فعالیت‌های روتین و سبک زندگی مردم در جوامع مختلف و اشاعه آن یک روش تبلیغات فرهنگی است. عکاسی سبک زندگی همچنین در برندسازی شخصی اهمیت پیدا می‌کند و افرادی که به برندینگ خود اهمیت می‌دهند چه برای لذت از شهرت و چه برای کسب اعتبار و موفقیت بیشتر در کسب و کار؛ از عکاسان حرفه‌ای کمک می‌گیرند.

عکاسی همایشی: کنفرانس‌های تجاری، مسابقات ورزشی، همایش‌های علمی، فستیوال‌ها و سایر اجتماعات انسانی به سبک عکاسی همایشی برای نشان دادن اتفاقات و جریانات نیاز دارد. نمایش حال و هوای رویداد که یک امر پویا است درون قاب ثابت عکس کار پیچیده‌ای است و هنر عکاسی در این زمینه کمک می‌کند پیام ساعت‌ها فعالیت در کسری از ثانیه بگنجد

معرفی محصولات به کمک تصاویر بازخورد خوبی از طرف مخاطب خواهد داشت در صورتی که به صورت اصولی و با تکنیک‌های حرفه‌ای عکاسی شده باشد. در این نوشتار به مرور 5 آیتم مهم در عکاسی می‌پردازیم:

زاویه دید: عکاس این فرصت را دارد که با انتخاب چشم انداز مناسب، تصاویری بهتر یا بدتر از واقعیت بسازد. قدرت تعیین محل نگاه بیننده در عکاسی تبلیغاتی در اختیار برندهاست و آن‌ها می‌توانند محصولات را از هر زاویه‌ای که بیشترین نکات مثبت را دارد، به نمایش بگذارند.

نور: سطح تیره روشنی و جهت نورپردازی بر نتیجه عکاسی تأثیر زیادی می‌گذارد. همچنین با کمک رنگ نور می‌توان احساسات مختلف مانند هیجان یا آرامش را به تصویر اضافه کرد.

کادر بندی: قاب دوربین قلمرو فرمانروایی عکاس است. چیدمان آیتم‌های عکاسی اهمیت بالایی در برداشت بیننده دارد؛ بنابراین باید فقط آنچه را ضروری است درون کادر جای دهد و بخش‌های تأثیر گذار و نکات مثبت را در نقاط طلایی یعنی محل طلاقی خطوط یک سوم بگذارد تا قبل از دیگر جزئیات و بیشتر به چشم آید.

بک گراند: زمینه تصویر، دیگر آیتم مهم در عکاسی تبلیغاتی است که به جلوه بیشتر کالا کمک می‌کند. گاهی با بک گراند ساده و گاهی نیز با انتخاب یک منظره مرتبط در پس زمینه می‌توان به درک بهتر مزایا و کارکردهای محصول کمک کرد.

لنز: عکاسی حرفه‌ای وابستگی زیادی به انواع لنزها دارد. در تبلیغات کالاهای مختلف از لنزهای متفاوت استفاده می‌شود. تنظیم عمق عکس، گستردگی و عرض قاب، فوکوس بر موضوعی خاص، عکاسی در شب یا نور شدید، سرعت برداشت تصاویر متحرک و بسیاری از موارد تخصصی دیگر به استفاده حرفه‌ای از لنزها ارتباط پیدا می‌کند. همانطور که عکاسی تبلیغاتی موضوعات مختلف دارد، لنزهای متنوعی نیز در هریک به کار عکاس خواهد آمد.

blog

مجله استودیو فکر مثبت

موشن گرافیک چیست؟

آوریل 5, 2023

موشن گرافیک یا پویانمایی هنری گرافیکی است که با استفاده از تصاویر متحرک و ترکیب صدا به انتقال پیام در قالب ویدئو پرداخته می‌شود. در حوزه های مختلفی چون تیراژ سریال‌ها، ویدئوهای بازاریابی و آموزشی از موشن گرافیک استفاده می‌شود.

ارائه مشاوره برند به سایت های فنی و تعمیراتی برای بیشتر دیده شدن

فوریه 22, 2023

ارائه مشاوره برای بهتر حرکت کردن در مسیر کسب‌وکار به بیزینس‌های نوپا و تازه تاسیس،

لیست خدمات طراحی گرافیک

فوریه 7, 2023

خدمات طراحی گرافیک (Graphic design services) به مجموعه‌ای از خدمات یا کارهای گرافیکی (طرح زدن

اصول طراحی تبلیغات

دسامبر 25, 2022

یکی از راه‌های مهم بازاریابی، تبلیغات و طراحی اصولی آن‌ها است. مدیران کسب‌وکارها از روش‌های