قیمت طراحی گرافیک

تعرفه طراحی گرافیک هرساله کمی با سال پیش آن متفاوت خواهد بود. البته توجه داشته باشید که قیمت طراحی گرافیک در هر حوزه‌ای توسط انجمن طراحان گرافیک ایران ذکر می‌شود. اما ممکن است در برخی از شرکت‌ها کمی قیمت‌ها بیشتر یا کمتر باشد. این امری طبیعی است. هر طراح گرافیک بنا به سابقه و تجربه کار خود و البته در نظر گرفتن قیمت انجمن، در نتیجه قیمتی را اعلام می‌کند. جدا از موارد ذکر شده، برخی از عوامل در قیمت طراحی گرافیک تأثیرگذار است که در ادامه مجموعه فکرمثبت به بررسی آنها می‌پردازد.

عوامل مؤثر بر قیمت طراحی گرافیک

شاید بتوان گفت که اولین موردی که بر روی قیمت طراحی گرافیک تأثیرگذار است؛ میزان تعداد دفعات ویرایش است. در جهت اینکه هنگام تحویل پروژه و ویرایش طرح، مشکلی ایجاد نشود؛ در ابتدا سعی کنید تعداد دفعات ویرایش بدون هزینه را درج کنید.

از دیگر عواملی که بر روی قیمت خدمات طراحی گرافیک تأثیرگذار است، زمان صرف شده برای پیاده سازی پروژه گرافیکی است. برخی از پروژه‌ها به خاطر ریزکاری یا طرح‌های منحصر به فرد بودن، زمان زیادی را باید بر روی طرح زمان بگذارید. برای مثال در طراحی یک موشن‌گرافیک هزینه بابت هر ثانیه نمایش موشن گرافیک دریافت می‌شود.

نکته قابل توجه، حوزه یا خدمت مدنظر مشتری است. طبعاً قیمت طراحی لوگو با طراحی بسته‌بندی یا نرخ طراحی پوستر متفاوت خواهد بود. به طور کلی هزینه طراحی گرافیک به نسبت نوع خدمت شما متفاوت خواهد بود. در همین جهت نمی‌توان بر هر خدمت قیمتی دقیق را عنوان کرد؛ اما می‌توان رنج حدودی قیمت را ذکر کرد.

Rate this post
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها