نمونه طراحی گرافیک

نمونه کار طراحی گرافیک چیست؟ (What is a graphic design sample?) نمونه یا سمپل طراحی گرافیکی در واقع نمونه کارهای یک طراح گرافیک یا سازمان گرافیکی است که رزومه یا پورتوفیلوی او را تشکیل می‌دهند. نمونه کارهای طراحی گرافیک مجموعه‌ای بصری از کارهای گرافیک دیزاینر است که آنچه تاکنون انجام داده است را به نمایش می‌گذارد. با مشاهده نمونه طرح گرافیکی، مشتریان با مهارت‌ها، تخصص و شخصیت و از همه مهم‌تر سلیقه گرافیکی طراح آشنا می‌شوند و آسان‌تر طراح موردنظر خود را انتخاب می‌کنند تا مطابق با نیازهای کسب‌وکار و حیطه کاری خود طراحی کنند.

نمونه خدمات طراحی گرافیکی، ویترینی از مهارت‌ها، پروژه‌ها، آموزش و دانش حرفه‌ای گرافیک‌کار است و هدف آن متقاعد کردن کارفرمایان یا مشتریان بالقوه است تا شما را برای هر کار طراحی که در آن تخصص دارید استخدام کنند.

اگر شما طراح گرافیک هستید باید رزومه و نمونه طراحی گرافیک پروژه‌ای خود را به گونه‌ای بسازید که افراد و شرکت‌ها به آسانی به نمونه کارهای گرافیکی شما دسترسی داشته باشند. برجسته ترین و عالی‌ترین سمپل گرافیکی خود را به نمایش بگذارید. نمونه‌های طراحی گرافیکی با رزولوشن بالا را در رزومه خود قرار دهید.

نمونه کارهای گرافیکی استودیو فکر مثبت

در مجموعه فکر مثبت طراحان خلاقی گردهم آمده‌اند و بیش از 50 خدمت گرافیکی در حوزه‌های مختلف مثل بنر، پوستر، لوگو، کارت ویزیت، نمونه کار طراحی پوستر و … به مشتریان خود ارائه می‌دهند. در ادامه می‌توانید نمونه طراحی گرافیک پیشرفته این گرافیک کاران را مشاهده کنید.

انواع مختلف نمونه کار طراحی گرافیک

سمپل طراحی گرافیک و نمونه کارهای گرافیکی، رزومه و پورتوفیلوی متخصص گرافیک را تشکیل می‌دهند. هر طراح گرافیک در دوران کاری خود، نمونه طرح‌های گرافیکی متنوعی برای مشتریان مختلف و در حوزه‌های گوناگون طراحی می‌کند. از جمله این نمونه کارهای گرافیکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • نمونه طراحی تایپوگرافی
  • نمونه طراحی لوگو
  • نمونه طراحی بنر
  • نمونه طراحی پوستر
  • نمونه طراحی هویت بصری
  • نمونه طراحی ست اداری
  • نمونه طراحی هدیه تبلیغاتی خلاقانه
  • و…

اگر می‌خواهید بهترین طراح را برای سفارش خود انتخاب کنید باید نمونه کارهای گرافیکی او را به دقت بررسی نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها