لیست خدمات طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک (Graphic design services) به مجموعه‌ای از خدمات یا کارهای گرافیکی (طرح زدن یا طراحی) گفته می‌شود که یک شرکت گرافیکی یا یک طراح گرافیست به کارفرما ارائه می‌دهد. لیست خدمات طراحی گرافیکی عبارتنداز:

 • طراحی بسته بندی
 • طراحی لوگو
 • طراحی پوستر
 • طراحی کارت ویزیت
 • طراحی تراکت
 • طراحی بروشور
 • طراحی کاتالوگ
 • طراحی ست اداری
 • طراحی بیلبورد تبلیغاتی
 • طراحی استرابورد
 • طراحی لایت باکس
 • طراحی هدایای تبلیغاتی
 • طراحی لیبل
 • طراحی هویت بصری
 • طراحی رزومه
 • طراحی قالب اینستاگرام
 • طراحی اینفوگرافیک
 • طراحی موشن گرافیک
 • طراحی تصویرسازی
 • و….

خدمات طراحی گرافیک و چاپ آژانس فکرمثبت شامل تمامی موارد فوق است و برای ارائه کلیه خدمات طراحی گرافیک، کارشناس‌های طراحی گرافیک متخصص فعالیت می‌کنند. اگر تاکنون نمی‌دانستید خدمات گرافیکی شامل چیست، تا انتهای این مطلب را مطالعه کنید. برای ثبت سفارش طراحی گرافیک با ما در شرکت طراحی گرافیک فکر مثبت تماس بگیرید.

خدمات گرافیکی

خدمات گرافیکی شامل چیست؟

خدمات طراحی گرافیکی بسیار گسترده‌اند. هرگونه اقدامی که به واسطه طرح زدن، طراحی و به تصویر کشیدن مفاهیم با کمک هنر صورت بگیرد را می‌توان شاخه‌ای از خدمات طراحی گرافیک دانست. یک گرافیست باید بتواند با کمک بهترین سیستم برای طراحی گرافیک، تمامی خدمات زیر را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کند. در ادامه راجع‌به به موارد موجود در لیست خدمات طراحی گرافیکی بیشتر بخوانید.

طراحی نشان تجاری یا لوگو

طراحی لوگو از جمله خدمات گرافیکی است که تمام سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری به آن نیاز دارند. شاید بپرسید چرا؟ چون لوگو ابزاری است که باعث می‌شود نام یک کسب و کار در ذهن مخاطبین حک شود و همین مسئله تاثیر خوبی در پیشرفت و برند‌سازی برند شما دارد. البته این نکته را هم باید به خاطر سپرد که طراحی لوگو یا به طور کلی خدمات طراحی گرافیک، در صورتی می‌توانند به پیشرفت کسب و کار شما کنند که توسط یک شرکت حرفه‌ای مانند سلام‌ گرافیک انجام شوند.

یکی از اصلی‌ترین خدمات طراحی گرافیک، طراحی تخصصی لوگو است که توسط هر طراح گرافیک باید پیاده سازی شود. طراحی لوگو برای کسب و کارهای کوچک هم مورد نیاز است. لوگو یا برند سازمانی برای درج برند کسب و کار بر روی محصول یا خدمت لازم است و شخصیت برند شمارا بازگو می‌کند.

طراحی حرفه‌ای پوستر

طراحی پوستر معرفی محصول نیز یکی از انواع خدمت های گرافیکی به حساب می‌آید که کسب و کارها برای تبلیغات و معرفی محصول خود به آن نیاز دارند. از آنجایی که پوستر وظیفه اطلاع‌رسانی به مخاطبین دارد، طراحی آن باید بر‌اساس اصول و استانداردهای طراحی باشد زیرا طراحی غیر‌اصولی پوستر هیچ پیامد مثبتی برای کسب و کار شما نخواهد داشت. به عنوان مثال رعایت قاعده روانشناسی رنگ‌ها نیز از جمله اصول طراحی پوستر محسوب می‌شود زیرا هر رنگی دارای یک پیام متفاوت است و رنگ‌ها از نظر تاثیرگذاری بر روی ذهن مخاطبین نیز با یکدیگر تفاوت دارند. در نتیجه با انتخاب رنگ مناسب می‌توانید پیام و هدف خود را به گوش جامعه هدف برسانید. با سفارش طراحی پوستر به یک شرکت طراحی درجه یک هیچ نگرانی بابت رعایت اصول طراحی نخواهید داشت زیرا طراحان حرفه‌ای به کلیه قوانین کاملا مسلط هستند. 

طراحی پوستر یکی از نیازهای کسب و کار تبلیغاتی است که باید توسط متخصص‌های طراحی گرافیک پیاده سازی شود؛ زیرا پوستر اصولاً برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد و در دید و برداشت مخاطب تأثیر دارد. طراحی پوستر برای محصول یا خدمات متفاوت است و بنا به خلاقیت طراح اجرا می‌شود.

طراحی بسته بندی محصول

طراحی بسته بندی محصول نیز یکی از خدمات طراحی گرافیک است که طراح گرافیک به کمک خلاقیت ذهنی و مهارت خود یک بسته‌بندی جذاب برای محصول شما طراحی می‌کند. در واقع طراحی بسته بندی محصول از جمله خدمات گرافیکی است که انجام آن برای کالاها و محصولات یک کسب و کار ضروری است زیرا بسته‌بندی باعث حفاظت محصول در برابر ضربه و بازاریابی برای محصول می‌شود. به همین دلیل یکی از  خدمات شرکت گرافیکی سلام گرافیک و سایر شرکت‌هایی که در حوزه گرافیک فعالیت دارند، طراحی بسته بندی محصول است.

طراحی بسته بندی

طراحی کتابچه معرفی خدمات و محصول یا کاتالوگ

طراحی کاتالوگ فرآیندی است که طی آن طراح برای معرفی خدمات یک شرکت تجاری یا ویژگی‌های یک محصول خاص، کاتالوگ طراحی می‌کند. طراحی کاتالوگ نیز نوعی از خدمت های گرافیکی است که تمام شرکت‌های تجاری و محصولات به آن نیاز دارند. چون کاتالوگ یک ابزار مناسب برای اطلاع‌رسانی به مخاطبین و معرفی به شمار می‌رود. با این تفاسیر رعایت اصول طراحی کاتالوگ اهمیت ویژه‌‌ای دارد زیرا کاتالوگ مانند شناسنامه و معرف یک شرکت یا محصول عمل می‌کند. در همین راستا در صورتی که قصد سفارش طراحی کاتالوگ برای کسب و کار خود دارید، حتما به شرکتی مراجعه کنید که خدمات طراحی گرافیک را با کیفیت بالا و دقت زیاد انجام می‌دهد.

طراحی کاتالوگ یکی از اصلی‌ترین موارد برای فروش بهتر است. طراحی کاتالوگ می‌تواند به فروش بیشتر و جذب نظر مشتری کمک کند. یک طراح حرفه‌ای کاتالوگ باید بداند که برای چاپ کاتالوگ از چه نوع جنسی بهتر است استفاده کند.

طراحی بیلبورد تبلیغاتی

دیزاین بیلبورد را می‌توان به عنوان بهترین خدمات شرکت گرافیکی معرفی کرد زیرا بیلبورد‌ها بهترین ابزار برای انتقال پیام برند به مخاطبین هستند. همچنین تاثیر خوبی در تبلیغات، جذب مشتری، برندسازی و بازاریابی دارند. البته چنانچه تیم طراحی نمونه بیلبورد حرفه ای نباشد و اصول طراحی را رعایت نکند، هیچ تاثیر مثبتی برای کسب و کار شما نخواهد داشت. معمولا طبق نظر کارشناسان حوزه برندینگ یک بیلبورد حرفه‌ای و درجه یک دارای ویژگی‌های زیر است:

 • تایپوگرافی جذاب و خوانایی
 • داشتن تصاویر با‌کیفیت
 • داشتن شعارهای تبلیغاتی جذاب

طراحی دفترک یا بروشور

طراحی بروشور نیز خدمت گرافیکی دیگری است که در معرفی خدمت های گرافیک به آن می‌پردازیم. در صورتی که قصد دارید اطلاعات مفید و مختصری را درباره خدمات و ویژگی‌های کسب و کار خود به گوش مخاطبین و جامعه هدف برسانید. طراحی بروشور تبلیغاتی جزو بهترین خدمات شرکت گرافیکی  برای کسب و کار شما محسوب می‌شود. البته این نکته را هم حتما به خاطر بسپارید که برای سفارش طراحی بروشور حتما به یک شرکت گرافیکی درجه یک و حرفه‌ای مانند سلام گرافیک مراجعه کنید. چون طراحی بروشور در این شرکت‌ها توسط یک تیم حرفه‌ای و با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات صورت می‌گیرد.

طراحی اقلام ست اداری

طراحی ست اداری یکی از خدمت های گرافیکی است که‌ خود شامل چند خدمت مختلف می‌شود. طراحی سربرگ اداری، طراحی کارت ویزیت، طراحی پاکت نامه، طراحی کارت پرسنلی، طراحی کاور سی دی، طراحی فاکتور، طراحی اوراق یادداشت و طراحی فلش کارت از جمله خدمات طراحی گرافیک هستند که به عنوان طراحی ست اداری تعریف می‌شوند. طراحی حرفه‌ای کلیه این اقلام تاثیر چشم‌گیری در شناخته شدن کسب و کار شما دارد. در نتیجه هنگام سفارش طراحی ست اداری در انتخاب شرکت باید کمی وسواس به خرج دهید و از کیفیت خدمات شرکت گرافیکی مورد‌نظر خود مطمئن شوید.

طراحی هدیه تبلیغاتی

طراحی هدیه تبلیغاتی یکی از رایج‌ترین خدمات شرکت‌های گرافیکی است که شامل خدمات متنوعی همچون طراحی ماگ، طراحی تقویم، طراحی سررسید و طراحی ساک دستی می‌شود. هدیه‌های تبلیغاتی نیز همچون سایر ابزارهای تبلیغاتی، نقش مهمی در ماندگاری نام و یاد برند شما دارند. در نتیجه برای طراحی آن‌ها باید به سراغ یک شرکت درجه یک و حرفه‌ای بروید. استودیو سلام گرافیک یکی از مراکز حرفه‌ای خدمات طراحی محسوب می‌شود و طراحی هدایای تبلیغاتی پیشکش نیز یکی از خدمات شرکت گرافیکی hi graphic به حساب می‌آید.

طراحی اینفوگرافیک

به منظور تکمیل لیست جامع خدمات گرافیک در این بخش به شما طراحی اینفوگرافیک را معرفی می‌کنیم. طراحی اینفوگرافیک در حوزه‌های مختلف همچون ارائه رزومه و سابقه کار، اطلاع‌رسانی، گزارش‌های آماری، تبلیغات، نمونه‌های مقایسه‌ای، ارائه و معرفی، موضوعات آموزشی و… کاربرد دارد. چنانچه به دنبال یک شرکت حرفه‌ای و کاربلد برای طراحی اینفوگرافیک هستید، پیش از ثبت سفارش حتما نمونه کارهای خدمات شرکت گرافیکی را به دقت بررسی کنید تا از کیفیت کار آن‌ها مطمئن شوید.

طراحی اینفوگرافیک

طراحی رزومه

طراحی رزومه نیز یکی از خدمات طراحی گرافیک به شمار می‌رود که در اکثر شرکت‌های گرافیکی انجام می‌شود. در واقع باید گفت دیزاین رزومه نیز از جمله خدمات گرافیکی کاربردی و پرطرفدار به حساب می‌آید زیرا کلیه شرکت‌ها و سازمان‌ها هنگام گزینش و استخدام کارمندان از آن‌ها، رزومه دریافت می‌کنند. طراحی حرفه‌ای و منحصر‌به‌فرد رزومه، معمولا تاثیر خوبی بر روی ذهن کارفرما دارد و ممکن است شانس استخدام شما را دو‌چندان کند. پس برای طراحی رزومه کاری خود حتما به یک شرکت حرفه‌ای مانند سلام گرافیک مراجعه کنید.

طراحی موشن گرافی

از دیگر خدمات طراحی گرافیکی، ساخت موشن گرافیک است. کاربرد موشن گرافیک در اصل در برندینگ و تبلیغات کسب‌وکارهاست. هنر طراحی و ساخت موشن گرافی را می‌توان تا حدی شبیه به انیمیشن دانست با این تفاوت که انیمیشن‌ها درون مایه داستانی دارند درحالی‌که موشن‌گرافیک عموما در امور برندسازی و تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طراحی قالب اینستاگرام

در حال حاضر با توجه پیشرفت و توسعه شبکه‌های مجازی، این شبکه‌ها به یک بستر مناسب برای تبلیغات و بازاریابی تبدیل شده‌اند و رقابت کسب و کارها با یکدیگر برای فعالیت در این فضا روز به روز افزایش پیدا می‌کند. در همین راستا یکی از خدمات شرکت گرافیکی سلام گرافیک و سایر شرکت‌های گرافیکی، طراحی قالب اینستاگرام است.

طراحی لایت باکس نمایشگاهی

یکی دیگر از خدمات طراحی گرافیک، خدمات طراحی لایت باکس نمایشگاهی است. لایت باکس یک استند تبلیغاتی است که در خیابان‌ها و معابر قرار می‌گیرد و حاوی محتوای تبلیغاتی است. وجود چراغ موجب جذابیت این استندهای تبلیغاتی شده است.

4.6/5 - (5 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها