طراحی لوگو در آذربایجان شرقی (Logo design in East Azerbaijan) براساس شرایط برند در دسته های مختلفی اجرا می گردد. در اولین گام طراحی حرفه‌ای لوگو باید دقت داشت که زیبایی طرح آن مخاطب را جذب خود کند. بهتر است در بحث زیبایی شناسی لوگو توجه شود. لوگوها همانطور که می دانید می توانند تصویری یا نوشتار و یا ترکیبی از آنها باشند.

 اگر به سراغ لوگوی تصویری می‌روید باید این نکته را در نظر بگیرید که تصویر باید ارتباط مستقیمی با نام برند و یا فعالیت آن شرکت داشته باشد این را بدانید که طراحی لوگوی شما شکست خواهد خورد اگر که پشت آن اصول برندینگ، بررسی بازار هدف، بررسی رقبا و… نباشد. تمامی اصول طراحی لوگو را رعایت کنید تا بتوانید لوگوی بین المللی داشته باشید.

 

نکته مهمی که همگی برندها و کسب‌وکارها در نظر می‌گیرند هزینه است که پرداخت می‌کنند خیلی مهم است که این هزینه کاهش پیدا کند. اما نکته مهم‌تر این که فارغ از قیمت لوگو ابتدا شما باید نمونه‌های شرکت‌ها را بررسی کنید و جستجو کنید که کدام شرکت‌ها نمونه کارهای موفقی داشتند و سپس بعد از تایید نمونه کارهای آن به سراغ قیمت بروید.

 این نکته را به خاطر بسپارید که هر ارزانی بی‌دلیل نیست و هر گرانی هم با کیفیت خواهد بود. اما سوالی که پیش می‌آید این که چرا لوگو اهمیت دارد؟ در پاسخ به این سوال که اگر بخواهیم به صورت مختصر به آن پاسخ دهیم اینکه چون اکثر افراد ذهنی تصویری دارند و به خوبی یک لوگو را در ذهن خود می‌سپارند اما نه هر تصویر را! پس باید این کار با حساسیت بالا انجام شود تا نتیجه حاصل موفقیت آمیز باشد.

برای دیزاین نشان‌های تجاری تخصصی برای کسب و کار خود بهتر است به شرکت‌هایی اعتماد کنید که دارای سابقه ای درخشان در زمینه طراحی انواع لوگو داشته باشند. این سابقه ها با دیدن نمونه کار آن‌ها مشخص می‌شود. از ان جایی که طراحی لوگو در آذربایجان شرقی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بنابراین شرکت تخصصی فکر مثبت از ابتدا تا انتهای کار با شما خواهد بود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها