طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی (Packaging Design) چیست؟ بسته بندی چه کارکردی برای ما دارد؟ بهترین شرکت طراحی بسته بندی کدام شرکت است؟ طراحی بسته بندی محصولات می‌تواند در مدت زمان کوتاهی باعث شود که میزان فروش کسب و کار شما افزایش چشم گیری داشته باشد. با نگاهی به سیر تحول عرضه محصولات در جوامع مختلف متوجه تغییر سبک بسته بندی در طول زمان می‌شوید. امروزه بسته بندی‌های بسیار کارآمد و شکیل در فروشگاه‌ها می‌بینیم که از نظر کیفیت و ظاهر به صورت کاملاً علمی طراحی شده‌اند و اکثر افراد از آن رضایت دارند. زیبایی گرافیکی به جذب سریع نگاه‌ها کمک می‌کند، همچنین استفاده از اصول و تکنیک‌های روانشناسی موجب القاء حس اعتماد به مخاطب می‌شود. هرچند بالا بودن کیفیت کالا در مراحل مصرف عامل اصلی رضایت است اما در لحظه خرید بسته بندی بالاترین اهمیت را دارد. به این ترتیب طراحی بسته بندی خلاقانه به یکی از روش‌ها بازاریابی و افزایش فروش در عصر حاضر تبدیل شده است.

طراحی بسته بندی حرفه‌ای

حرفه‌ای‌ترین بسته بندی را از تیم کانون آگهی و تبلیغات بخواهید. 

طراحی بسته بندی خاص

خاص بودن بسته بندی خود را از همین حالا در نظر بگیرید. 

طراحی بسته بندی محصول

محصول خود را بسته بندی شده تصور کنید!

طراحی بسته بندی فوری

نیاز به خدمت طراحی بسته بندی فوری دارید؟ 

What is packaging design

طراحی بسته بندی چیست

بسته بندی کردن محصولات یکی از راه‌ها مناسب و عالی برای افزایش فروش است. به وسیله بسته بندی کردن محصولات می‌توانید تجربه عالی و مناسبی برای مشتری رقم بزنید. اما چگونه می‌توان با کمک طراحی بسته بندی روی فروش تأثیر گذاشت؟ باید گفت طراحی بسته بندی از چند بخش اصلی و مهم از جمله انتخاب جنس بسته بندی، طراحی قالب و طراحی گرافیکی روی بسته بندی تشکیل می‌شود؛ در هرکدام از این مراحل باید نیاز و آسایش مشتری در اولویت قرار بگیرد. یک طراح حرفه‌ای همواره به خصوصیات و انتظارات افراد از بسته بندی توجه دارد و در این راستا بهترین گزینه‌های پیش رو را انتخاب می‌کند. برای مثال طراحی بسته بندی لوازم آرایشی بانوان با درنظر گرفتن روحیات لطیف آنها انجام می‌شود؛ یک کرم ضد آفتاب باید با شکل هندسی مناسب و در ابعادی طراحی شود که بتواند در کیف‌های مختلف جای بگیرد، به راحتی قابل استفاده باشد و زیبایی رنگ و گرافیک آن رضایت بخش باشد. در مجموع مشتری وقتی بسته بندی محصولات را از هر جهت کارآمد برآورد کند تمایل زیادی در خرید آن نشان می‌دهد.

Order packaging design

سفارش طراحی بسته بندی

نیاز به طراحی بسته بندی حرفه‌ای دارید؟ کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت در خدمت شماست. برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید. تیم طراحی بسته بندی فکر مثبت از به روزترین تکنیک‌های بازاریابی در خلق پکیج محصولات شما استفاده می‌کند. همانطور که می دانید خلاقیت و تجربه حرفه‌ای طراح برای آنکه بسته بندی از اثرگذاری بالایی برخوردار شود ضروری است. برندهای رقیب محصولات متعدد وارد بازار می‌کنند که قطعاً روی سطح استقبال از کالای شما مؤثر است، برای کاهش این رقابت و برای آنکه محصولات شما قبل از دیگران مشاهده و خریداری شود، لازم است نسبت به سفارش طراحی بسته بندی حساسیت بیشتری داشته باشید و از تخصص طراحان اطمینان حاصل نمایید. داشتن ذوق بالای هنری، تسلط به روانشناسی رنگ‌ها، شناخت نیاز بازار و توجه به ایمنی و کارآمدی بدنه بسته بندی و همچنین نوآوری از مهمترین خصوصیاتی است که قبل از ثبت سفارش پکیج نیاز به بررسی دارد؛ برای این منظور نگاهی به سوابق و نمونه کارهای کانون فکر مثبت بیاندازید. تیم ما برای دستگاه‌های حضور و غیاب افق فراویژن هم کار طراحی بسته بندی انجام داده است.

Packaging design company

شرکت طراحی بسته بندی

شرکت طراحی بسته بندی فکر مثبت یکی از بهترین شرکت‌های فعال در حوزه طراحی بسته بندی است. شرکت طراحی گرافیک فکر مثبت، با بیش از 15 سال تجربه در زمینه طراحی گرافیک بسته بندی یکی از بهترین ارائه‌ دهندگان بسته بندی است. اگر نیاز به خدمات طراحی بسته بندی دارید کافی است همین حالا با شماره‌های درج شده در وبسایت تماس حاصل کنید.در این مجموعه از افراد متخصص در حوزه‌های مختلف علمی و هنری استفاده می‌شود که همواره در راستای ارتقاء مهارت‌های حرفه‌ای خود تلاش می‌کنند. این شرکت به خلاقیت طرح‌ها بهای زیادی می‌دهند، از این رو به مطالعه گسترده بسته بندی‌های مختلف که توسط برندهای معتبر استفاده شده، پرداخته است. همانطور که می دانید طراحی بسته بندی نقش انکارناپذیری در برندینگ دارد و نام هایی که امروز به عنوان برند شناخته می‌شوند قبلاً در این زمینه سرمایه گذاری کرده‌اند، اما تولیدکنندگانی که از طرح‌های موجود در بازار الگوبرداری کرده‌اند همیشه در سایه نام برندهای بزرگ باقی مانده‌اند. از این رو در شرکت فکر مثبت الگوهای تکراری و موفق را شناسیایی می‌کنیم، از نکات مثبت آنها یاد می‌گیریم و در نهایت به طراحی بسته بندی نوآورانه و خاص دست می‌زنیم. 

همه محصولات نیاز به طراحی بسته بندی دارد؟

می‌دانید چرا نیاز به طراحی بسته بندی داریم؟ ایمان امین الشریعه مدیر عامل فکر مثبت در رابطه با اهمیت بسته بندی می‌گوید. 

impact of packaging on product sales

تاثیر بسته بندی در فروش محصول

یکی از راه‌های افزایش فروش را می‌توان ارائه محصول در بسته بندی مناسب در نظر گرفت. با ارائه محصول در بسته بندی مناسب، علاوه بر جذب بیشتر مخاطب فروش بیشتری را برایتان رقم خواهد زد. کالایی که بسته بندی خوب دارد از نظر مصرف کننده قابل اعتماد تر است زیرا این ذهنیت در تمامی افراد جامعه وجود دارد که کالای مرغوب درون بسته مرغوب عرضه می‌شود مقایسه جعبه جواهرات با جعبه ابزارآلات یک شاهد عینی بر این ادعاست، البته در این مثال نوع کالا متفاوت است و نباید انتظار بسته بندی یکسان داشت؛ اما همین تفاوت در انواع پکیج که کاملاً هم منطقی است بر ذهنیت انسان‌ها تأثیر گذاشته و مرغوبیت بسته بندی را معیاری بر کیفیت کالا می‌دانند، با این پیش زمینه هنگامی که بین خرید دو محصول یکسان دچار تردید شوند حتماً آن کالایی که بسته بندی بهتر و زیباتر دارد را انتخاب خواهند کرد. البته نوشتن محتوای کاربردی روی بسته بندی محصول هم در جذب مشتری تاثیر دارد و این کار باید توسط یک شرکت تخصصی تولید محتوا انجام شود. بنابراین به منظور افزایش شاخص فروش باید طراحی بسته بندی را جدی گرفته و برای سرمایه گذاری در این خصوص برنامه ریزی کرد. طراحی حرفه‌ای لوگو روی بسته بندی هم می‌تواند نظر بیننده را به محصول جلب کند.

طراحی بسته بندی زعفران

بسته بندی زعفران را مانند شرکت‌های حرفه‌ای انجام دهید. بسته بندی زعفران افزایش فروش را به دنبال دارد. 

طراحی بسته بندی خشکبار

هر آنچه از طراحی بسته بندی خشکبار بخواهید را در پکیج طراحی بسته بندی خشکبار کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت برایتان فرآهم  آورده‌ایم. 

طراحی بسته بندی پسته

نیاز به طراحی بسته بندی پسته دارید؟ ما در کنارتان هستیم، از نمونه کارهای بسته بندی پسته دیدن کنید. 

طراحی بسته بندی حبوبات

از خدمات طراحی بسته بندی حبوبات کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت اطلاع دارید؟ بسته بندی حبوبات شما با ما

Packaging design services

خدمات طراحی بسته بندی کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت

چیزی حدود 5 الی 15 روز زمان نیاز است. 

سادگی در طراحی، کیفیت مناسب، قابلیت حفظ کالا و…

Our expertise in packaging design

تخصص ما در طراحی بسته بندی!

طراحی 97 %
تخصص 88 %
تحربه عملی 92 %
همین حالا با ما تماس بگیرید

ما منتظر تماستان هستیم!

Podcast

پادکست چرا نیاز به طراحی بسته بندی داریم؟

می‌دانید چرا هر محصول باید یک بسته بندی مناسب داشته باشد؟ خدمات طراحی بسته بندی ما را این بار بشنوید!

Packaging design price

قیمت طراحی بسته بندی

قیمت طراحی بسته بندی به چه مواردی وابسته است؟ خدمات طراحی بسته بندی باید چه شرایطی داشته باشد؟ 

پلن اول

Package
2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن اول

Package
2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن دوم

Package
2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن سوم

Package
2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
سوالی دارید؟

بدون خجالت از ما بپرسید، خوشحال می‌شویم

اگر سوالی در رابطه با طراحی بسته بندی در ذهنتان هست ما منتظر تماستان هستیم، با ما تماس بگیرید. 

blog

مجله استودیو فکر مثبت

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک یا پویانمایی هنری گرافیکی است که با استفاده از تصاویر متحرک و ترکیب صدا به انتقال پیام در…

ارائه مشاوره برند به سایت های فنی و تعمیراتی برای بیشتر دیده شدن

ارائه مشاوره برای بهتر حرکت کردن در مسیر کسب‌وکار به بیزینس‌های نوپا و تازه تاسیس، یکی از برنامه‌های تیم ما…

لیست خدمات طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک (Graphic design services) به مجموعه‌ای از خدمات یا کارهای گرافیکی (طرح زدن یا طراحی) گفته می‌شود که…

اصول طراحی تبلیغات

یکی از راه‌های مهم بازاریابی، تبلیغات و طراحی اصولی آن‌ها است. مدیران کسب‌وکارها از روش‌های گوناگونی برای طراحی تبلیغات استفاده…

مشاوره طراحی تبلیغات

یکی از نیازمندی‌های شروع هر کاری، گرفتن مشاوره از افراد متخصص همان کار است. اما مشاوره طراحی تبلیغات (Advertising design…

روش‌های کسب درآمد از طراحی گرافیک

آیا به دنبال روش‌های کسب درآمد از طراحی گرافیک (Ways to make money from graphic design) هستید؟ با استفاده از…

طراحی گرافیک محیطی

آیا از گرافیک محیطی چیزی شنیده‌اید؟ طراحی گرافیک محیطی (Environmental graphic design) به چه معناست؟ وقتی وارد محیط‌های مختلف می‌شوید،…

انتخاب سیستم مناسب طراحی گرافیک

سیستم طراحی گرافیک از ابزارهای کار حیاتی یک گرافیست است که باید در انتخاب آن دقت کافی به خرج دهد…

طراحی گرافیک تبلیغاتی

طراحی گرافیک تبلیغاتی چیست؟ (advertising graphic design) طراحی گرافیک تبلیغاتی نوعی هنر گرافیکی کاربردی است که به کمک آن از…

اتود زدن در طراحی گرافیک

معنی اتود در طراحی گرافیک چیست؟ به طرحی که طراح گرافیک پیش از شروع طراحی گرافیکی کامپیوتری، به صورت دستی…