طراحی لوگو در بندرعباس (logo design in Bandarabas) مسئله‌ی مهمی است. می‌توان گفت لوگوها می‌توانند هم به صورت تصویری یا سمبل و یا به صورت نوشتار و در بعضی موارد ترکیبی از هر دوی این‌ها باشند. لوگو برای شناختن یک برند، شرکت یا موسسه و یا کسب‌وکاری استفاده می‌شود. در واقع شناسنامه‌ی شرکت است که باید به گونه‌ای باشد که به راحتی در ذهن مخاطب ثبت شود.

 البته باید این نکته را در نظر بگیریم که برای باقی‌ماندن در ذهن مخاطب نیاز است که لوگو از خلاقیت زیادی برخوردار باشد. طراحی لوگو در بندرعباس می‌تواند برای کسب‌وکارها به صورت‌های مختلف انجام شود. به‌عنوان‌مثال برای طراحی خلاقانه لوگو می‌توان از تصاویر استفاده کرد که با نام تجاری آن شرکت سنخیت دارد. مانند لوگوی شرکت اپل به‌صورت کاملاً مستقیم با نام برند آن ارتباط دارد. برای همین است که ماندن نام و لوگوی این برند در ذهن تمامی مردم جهان ثبت است.

 

 اگر در پی داشتن یک لوگوی خوب در بندرعباس و دیگر شهرهای استان هرمزگان هستید در ابتدای کار باید به دنبال یک شرکت طراحی گرافیک با تیم و طراحان حرفه‌ای و مجرب باشید، رزومهٔ آن‌ها را چک کنید، نمونه کارهایشان را بررسی کنید، چرا که همان‌طور که گفته شد لوگو بخش مهمی از معرفی یک برند است پس باید به‌صورت اصولی و دقیق به آن پرداخته شود تا نتیجهٔ حاصل مورد رضایت قرار گیرد.

شرکت فکر مثبت با برخورداری از به‌روزترین دانش و علم دیزاین انواع نشان تجاری و سابقهٔ چندین‌ساله در این زمینه، به شما علاوه بر ارائه مشاوره رایگان، خدمات ویژه‌ای عرضه می‌کند و از ابتدا تا انتهای طراحی لوگو در بندرعباس برای تمام کسب‌وکارها با شما خواهد بود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها