تصویر سازی

تصویرسازی یا تصویرگری یکی از زیرشاخه‌های هنرهای کاربردی تجسمی است که از کلمه illustration با ریشه فرانسوی-لاتین گرفته شده است. خدمات طراحی تصویر سازی به اقدامی گفته می‌شود که طی آن تصویرساز یا تصویرگر سعی می‌کند با کمک تصاویر، پیامی را منتقل کند. تصویرگری در گذشته با استفاده از ابزاری مانند کاغذ و مداد، جوهر، خودکار، آبرنگ و گواش، و همچنین حکاکی رو چوب و فلز انجام می‌شد. اما امروزه ابزارهای دیجیتال بسیاری وجود دارند که تصویرگران می‌توانند به صورتی حرفه‌ای‌تر برای طراحی‌های خود از آن‌ها استفاده کنند.

 تصویرسازی با هدف و منظوری خاص و توسط تصویرگران حرفه‌ای با توجه به خواست سفارش‌دهنده طراحی می‌شود. امروزه بسیاری از کسب و کارهای قدرتمند نیز از تصویرگری برای پیشرفت بیش‌تر و سریع‌تر کسب و کار خود استفاده می‌کنند. برای سفارش طراحی تصویرسازی حرفه‌ای در مشهد و دیگر شهرها می‌توانید با همکاران ما در استودیو فکر مثبت تماس حاصل کنید.

Sample illustration

نمونه تصویر سازی

در زیر می‌توانید نمونه‌های مختلف تصویر سازی را مشاهده کنید. 

تصویر سازی حرفه‌ای

نیاز به تصویرساز حرفه‌ای دارید؟ از خدمات تصویر سازی ما با خبر هستید؟ 

طراحی بر اساس اصول

تیم طراحی فکر مثبت با برخورداری از علم اصول تصویرسازی، بهترین طراحی را پیاده سازی می‌کند.

تصویر سازی با جذابیت

نیاز دارید جذابیت برای برندتان صحبت کند؟ تصویری سازی با فکر مثبت!

کیفیت کار ماست

نمونه کارهای طراحی تصویر سازی ما نشان دهنده کیفیت کاری ماست. 

What is illustration

تصویر سازی چیست؟

تصویرسازی یا همان illustration کلمه‌ای با ریشه فوانسوی-لاتین و به معنای روشنگری است. هنر تصویرسازی در واقع زیرشاخه هنرهای کاربردی-تجسمی است. تصویرسازی را می‌توان اثر خلاقانه‌ای دانست که می‌تواند تجسم تصویری یک مفهوم، داستان، و یا روایت باشد. همچنین تصویرسازی را می‌توان گونه‌ای از نقاشی به شمار آورد که با هدف مشخصی طراحی شده و موضوع کار آن نیز می‌تواند مفاهیم سیاسی، اجتماعی، داستان‌های تاریخی و مذهبی، انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای، و همچنین تبلیغات باشد. امروزه بسیاری از کسب و کارهای قدرتمند از انواع تصویرسازی برای تبلیغات حرفه خود استفاده می‌کنند. شاید شما نیز شنیده باشید که یک تصویر از هزاران کلمه ارزشمندتر است. این عبارت می‌تواند به خوبی اهمیت و میزان تاثیرگذاری تصویرسازی در تبلیغات و پیشرفت کسب و کارها را نشان دهد. بهترین طراحی لوگو و تصویر سازی را از استودیو فکر مثبت بخواهید. 

difference between illustration and painting

تفاوت تصویر سازی با نقاشی

برخی از افراد تصور می‌کنند که مفهوم تصویرسازی با نقاشی یکسان است. در حالی که این دو با وجود شباهت‌های بسیار نباید دو مفهوم یکسان در نظر گرفته شوند. تفاوت اصلی تصویرسازی با نقاشی را می‌توان هدف آن‌ها دانست. تصویرسازی کاملاً هدفمند بوده و برای کاربردهای مشخص و با در نظر گرفتن مخاطب و سفارش‌دهنده طراحی می‌شود. جالب است بدانید که این وجه سفارش‌دهندگی در تصویرسازی از زمان‌های قدیم رایج بوده و در اغلب اوقات بیش‌تر آثار تصویرسازی سفارش‌دهنده داشته‌اند. مورد مهمی که هنرمند نقاش را از تصویرگر جدا می‌کند آن است که نقاش اغلب تابع حس درونی خود بوده و اثر هنری خود را به صورت مستقل خلق می‌کند؛ اما تصویرگر غالباً نمی‌تواند تابع احساس درونی خود باشد و باید طبق نظر سفارش‌دهنده عمل کند.

Types of illustration

انواع تصویر سازی

به طور کلی تصویرسازی را می‌توان با در نظر گرفتن فاکتورهای گوناگونی به دسته‌های مختلف تقسیم کرد. تصویرسازی بر اساس تکنیک‌های مورد استفاده به دو نوع مدرن و سنتی تقسیم می‌شود. با گذشت زمان تکنیک‌های تصویرسازی نیز با تغییر و تحول در مواد مورد استفاده تحول یافت و از آن در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار گرفت از جمله تصویر سازی در بسته بندی، تصویر سازی در طراحی جلد مجله، تصویر سازی در تبلیغات و … . در حالی که در گذشته هنرمندان برای تصویرسازی از کاغذ و مداد استفاده می‌کردند، امروزه بسیاری از آن‌ها ترجیه می‌دهند از ابزارهای دیجیتال استفاده کنند. در زمان‌های گذشته که هنوز روش‌های دیجیتال تصویرسازی ابداع نشده بودند تصویرسازی با آبرنگ، چوب‌تراشی، فلز، مداد، ذغال، لیتوگرافی، گواش، خودکار و جوهر، و کلاژ انجام می‌شد. البته امروزه نیز همچنان هنرمندان زیادی وجود دارند که در کنار روش‌های دیجیتال گاه از روش‌های سنتی نیز استفاده می‌کنند.

اهمیت استفاده از تصویر سازی

مدیرعامل کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت در رابطه با اهمیت تصویر سازی و چرایی استفاده از تصویر سازی برایتان می‌گوید. تصویرسازی را همانند حرفه‌ای‌ها در اختیار داشته باشید. 

Illustration company

شرکت تصویر سازی

همانطور که پیش‌تر اشاره شد امروزه بسیاری از کسب و کارها نیز از انواع تصویرسازی برای پیشبرد بهتر و سریع‌تر اهداف کاری خود استفاده می‌کنند. بسیاری از طراحان در شرکت‌های طراحی گرافیکی به عنوان تصویرساز فعالیت داشته و سفارش کارفرمایان و مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها را طراحی می‌کنند. شما نیز می‌توانید برای سفارش تصویرسازی از کمک شرکت‌های فعال در این زمینه و طراحان بااستعداد و ماهر استفاده کنید. البته بهتر است توجه داشته باشید که هر طراح تنها با آشنایی با ابزارهای دیجیتال تصویرسازی ماهر نخواهد بود. اگر می‌خواهید از تصویرسازی برای کسب و کار خود بهترین نتیجه را دریافت کنید بهتر است به شرکت‌های معتبر و قابل اطمینان مراجعه کنید. استودیو طراحی فکر مثبت جهت طراحی سفارش‌های تصویرسازی در خدمت شما عزیزان است.

مشاوره رایگان تصویر سازی

برای تصویر سازی نیاز به راهنمایی و کمک دارید؟ کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت در خدمت شماست. 

تصویر سازی اشیاء

تفاوتی ندارد چه موضوع یا موردی نیاز به تصویر سازی دارد، با خدمات تصویر سازی کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت همراه باشید. 

آموزش تصویر سازی

اگر به تصویر سازی علاقه دارید کافی است با ما تماس بگیرید تا دوره تصویر سازی برای شما برگزار شود. 

تصویر سازی کتاب

نیاز به خدمات تصویر سازی کتاب دارید؟ کافی است همین حالا با کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت تماس حاصل کنید. 

Positive Thinking Advertising Center Imaging Services

خدمات تصویر سازی کانون آگهی تبلیغات فکر مثبت

برای دریافت خدمات تصویر سازی کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت کافی است با ما تماس بگیرید. 

طراحی تصویر سازی مانند طراحی لوگو نیست که همه به ان نیاز داشته باشند و وابسته به آن که کسب و کار شما چیست نیاز به تصویر سازی پیدا می‌شود. 

Our skills in illustration

مهارت ما در تصویر سازی!

طراحی حرفه‌ای 97 %
تصویر سازی مناسب 88 %
ارائه کار در قالب مناسب 92 %
همین حالا با ما تماس بگیرید

برای تصویر سازی نیاز به راهنمایی دارید؟ کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت در خدمت شماست. 

Podcast

پادکست چرایی نیاز به تصویر سازی گرافیکی

در رابطه با تصویر سازی چه می‌دانید؟ ایمان امین الشریعه برایتان از تصویر سازی می‌گوید. 

Illustration price

قیمت تصویر سازی

قیمت تصویرسازی در مشهد با توجه به عوامل گوناگونی تعیین می‌شود. در ادامه می‌توانید پلن‌های طراحی تصویرسازی استودیو فکر مثبت را مشاهده کنید.

پلن اول

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن اول

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن دوم

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن سوم

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
سوالی دارید؟

بدون خجالت از ما بپرسید، خوشحال می‌شویم

اگر سوالی در رابطه با تصویر سازی در ذهنتان هست ما منتظر تماستان هستیم، با ما تماس بگیرید. 

با توجه به اهمیت بالای تصویرسازی و تاثیر آن در موفقیت و پیشرفت کسب و کارهای امروزی طراحان زیادی وجود دارند که در این زمینه به صورت حرفه‌ای فعالیت دارند. شما نیز می‌توانید برای سفارش تصویرسازی گرافیکی از کمک این طراحان استفاده کنید. تنها به خاطر داشته باشید که تصویرسازی حرفه‌ای به کمک یک تیم متخصص و باتجربه نیاز خواهد داشت. اگر می‌خواهید بهترین نتیجه را از تصویرسازی و صرف زمان و سرمایه خود بگیرید بهتر است به شرکتی معتبر و قابل اطمینان مراجعه کنید. پیش از سفارش تصویرسازی گرافیکی برای اطمینان از اعتبار و مهارت شرکت طراحی مورد نظر خود می‌توانید نمونه کارهای شرکت را مشاهده کرده و با مشتریان پیشین آن گفت و گو کنید.

خوشبختانه در شهر مشهد نیز شرکت‌های طراحی و تبلیغاتی زیادی وجود دارند که می‌توانند سفارش طراحی تصویرسازی گرافیکی شما را به بهترین وجه انجام دهند. برای آنکه بتوانید بهترین شرکت طراحی گرافیکی را برای انجام سفارش خود یافت کنید بهتر است نمونه کارهای شرکت‌های مورد نظر خود را به دقت بررسی کنید. معمولاً سبک و کیفیت کار در نمونه کارهای پیشین طراحان به خوبی مشخص خواهد بود. استودیو فکر مثبت یکی از شرکت‌های فعال طراحی گرافیکی و تبلیغاتی است که با بیش از 20 سال تجربه کار تخصصی قادر است سفارش شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.  برای سفارش طراحی تصویرسازی در مشهد می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما در استودیو فکر مثبت تماس بگیرید.

بهترین تیم تصویرسازی متشکل از هنرمندانی است که همگی با اصول و قوانین تصویرسازی آشنا بوده و قادر باشند با توجه به نوع فعالیت کسب و کار و مخاطبان هدف بهترین تصویرسازی را ارائه دهند. همچنین تصویرسازی نیازمند سناریو و خط داستانی مناسب و کمی چاشنی خلاقیت برای موفقیت است. از این رو تمامی هنرمندان فعال در تیم تصویرسازی باید به خوبی با این موارد آشنایی داشته باشند. علاوه بر این هنرمندان تیم تصویرسازی باید با تکنیک‌های آنالوگ و دیجیتال تصویرسازی آشنا بوده و درباره شاخه‌ها و گرایش‌های گوناگون ان اطلاعات کافی داشته باشند. معمولاً تصویرگران با تحصیل در رشته گرافیک و مطالعه بیش‌تر در این زمینه به دانش کافی دست پیدا کرده و می‌توانند سفارش‌های کارفرمایان را به خوبی طراحی کنند.

تصویرسازی حرفه‌ای کاملاً تخصصی بوده و باید به دست یک طراح ماهر و باتجربه انجام شود. اگر طراح از تجربه و دانش کافی برخوردار بوده و با چالشی در حین طراحی مواجه نشود می‌تواند تصویرسازی را در زمان نسبتاً کوتاهی به پایان برساند. با این وجود مدت زمان مورد نیاز برای تصویرسازی به فاکتورها و عوامل گوناگونی بستگی دارد که از جمله مهم‌ترین ان‌ها می‌توان به تجربه و مهارت طراح، ابزار مورد استفاده برای تصویرسازی، و همچنین پیچیدگی و وسعت تصویرسازی اشاره داشت. شرکت‌های تصویرسازی باتجربه می‌توانند با دریافت سفارش شما زمان لازم برای به اتمام رساندن آن را نیز اعلام کنند. برای سفارش طراحی تصویرسازی می‌توانید همین حالا با همکاران ما در استودیو فکر مثبت تماس حاصل کنید.

blog

مجله استودیو فکر مثبت

موشن گرافیک چیست؟

آوریل 5, 2023

موشن گرافیک یا پویانمایی هنری گرافیکی است که با استفاده از تصاویر متحرک و ترکیب صدا به انتقال پیام در قالب ویدئو پرداخته می‌شود. در حوزه های مختلفی چون تیراژ سریال‌ها، ویدئوهای بازاریابی و آموزشی از موشن گرافیک استفاده می‌شود.

ارائه مشاوره برند به سایت های فنی و تعمیراتی برای بیشتر دیده شدن

فوریه 22, 2023

ارائه مشاوره برای بهتر حرکت کردن در مسیر کسب‌وکار به بیزینس‌های نوپا و تازه تاسیس،

لیست خدمات طراحی گرافیک

فوریه 7, 2023

خدمات طراحی گرافیک (Graphic design services) به مجموعه‌ای از خدمات یا کارهای گرافیکی (طرح زدن

اصول طراحی تبلیغات

دسامبر 25, 2022

یکی از راه‌های مهم بازاریابی، تبلیغات و طراحی اصولی آن‌ها است. مدیران کسب‌وکارها از روش‌های