تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی یکی از انواع تبلیغاتی است که از آن در محیط خارج از خانه و برای اطلاع‌رسانی یا جلب توجه مخاطبان استفاده می‌شود. اینگونه تبلیغات آنچنان تاثیرگذار هستند که بسیاری از کسب و کارها و سازمان‌های بزرگ و امروزی سعی در استفاده از انواع روش‌های آن دارند. روش‌های گوناگونی برای تبلیغات محیطی وجود دارند که از جمله معروف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین ان‌ها می‌توان به نصب بیلبورد و طراحی پوستر اشاره داشت. استفاده از استراتژی تبلیغات محیطی می‌تواند سطح کسب و کار شما را ارتقاء داده و موجب پیشرفت سریع‌تر و فروش بیش‌تر شما شود. برای تبلیغات محیطی به کمک یک مجری باتجربه و ماهر نیاز خواهید داشت که قادر باشد تمامی نکات و اصول مربوطه را با مهارت اجرا کند. تنها در این صورت است که می‌توانید بهترین نتیجه را از صرف زمان و سرمایه خود دریافت کنید.

Examples of environmental advertising implemented

نمونه تبلیغات محیطی اجرا شده

با کمک یک شرکت حرفه‌ای و کاربلد می‌توانید بهترین نوع تبلیغات محیطی را برای کسب و کار خود داشته باشید. برای آشنایی بیش‌تر با نمونه‌های تبلیغات محیطی اجرا شده توسط استودیو فکر مثبت می‌توانید نمونه‌های زیر را مشاهده کنید. تمام نمونه‌ها با در نظر گرفتن فعالیت کسب و کار و مخاطبان هدف شما طراحی می‌شوند.

بیلبورد

با استفاده از بیلبورد به عنوان نوعی تبلیغ محیطی در سرتاسر نقاط شهر می‌توانید توجه افراد زیادی را به کسب و کار خود جلب کرده و آشنایی با هویت برندتان را افزایش دهید.

استرابورد

استرابوردها گزینه‌ای عالی برای تمام کارفرمایانی هستند که می‌خواهند در عین صرف هزینه‌ای معقولانه‌تر نتایج شگفت‌انگیزی برای پیشرفت کسب و کار خود دریافت کنند.

بنر

با استفاده از بنرها در سایزهای گوناگون با صرف هزینه‌ای مناسب‌تر می‌توانید علاوه بر تبلیغ کسب و کار خود رویدادهای مهم و شگفت‌انگیز را به نیز به اطلاع مخاطبانتان برسانید.

پوستر

کاربرد پوسترها تا حد زیادی مشابه بنرهای تبلیغاتی است. طراحی حرفه‌ای و اصولی پوستر می‌تواند آینده کسب و کار شما را به طور کلی تغییر داده و شما را به اهدافتان برساند.

What is environmental advertising

تبلیغات محیطی چیست؟

در تعریف تبلیغات محیطی آمده است که تبلیغات محیطی به هر گونه تبلیغی گفته می‌شود که خارج از نقطه نهایی خرید مشتری انجام شود. برای آنکه بهتر مفهوم این نوع تبلیغ را درک کنید ابتدا باید نقاط خارج از نقطه نهایی مشتری را بشناسید. در اصول بازاریابی نقاط کوری وجود دارند که می‌توان از آن‌ها به عنوان یک نقطه خارج از محدوده برای تبلیغات استفاده کرد. به دلیل مزایای بی‌شماری که استفاده از تبلیغات محیطی دارد بسیاری از بازاریابان در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف از این نوع تبلیغ استفاده می‌کنند. در برخی از متون می‌توانید تبلیغات محیطی را با نام تبلیغات خارج از خانه نیز یافت کنید. تبلیغات خارج از خانه به روش‌های تبلیغاتی گفته می‌شود که در محیط خارج از خانه و در محیط اصلی و هدف جهت فروش محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از مواردی که تاثیر بسیار زیادی در دیده شدن تبلیغات دارد، حضور لوگوی حرفه‌ای و مناسب است. همان طور که در میدانید طراحی لوگو یکی از قدم های مهم برای برند سازی هر کسب و کاری است. 

Types of environmental advertising methods

انواع روش‌های تبلیغات محیطی

روش‌های زیادی برای تبلیغات محیطی وجود دارند که تمام کسب و کارها، شرکت‌ها، و سازمان‌ها می‌توانند با توجه به نوع فعالیت کسب و کار خود و همچنین بودجه‌ای که در اختیار دارند از هر یک از آن‌ها استفاده کنند. از جمله انواع روش‌های تبلیغات محیطی می‌توان به استفاده از استرابورد، استفاده از تلویزیون‌های شهری، طراحی بر روی بدنه اتوبوس‌ها، نصب بیلبورد، طراحی پوستر، استفاده از لمپوست بنر، و همچنین مبلمان شهری یا طراحی یک نمونه لایت باکس اشاره داشت. طراحی و استفاده از هر یک از این روش‌ها نیازمند رعایت نکات و اصول زیادی است. اگر از روش‌های تبلیغات محیطی به درستی استفاده نشود نتیجه قابل انتظار حاص نخواهد شد. از این رو توصیه می‌شود که برای انتخاب روش مناسب و اجرای صحیح آن از متخصصان بازاریابی و تبلیغات کمک بگیرید تا از نتایج شگفت‌انگیز آن بهره‌مند شوید.

Environmental Advertiser

مجری تبلیغات محیطی

اگر تبلیغات محیطی به درستی و مطابق با اصول تعیین شده انجام شوند می‌توانند به طرز شگفت‌انگیزی آینده کسب و کار شما را تغییر دهند. این در حالی است که برخی از سازمان‌ها با استفاده از کمک افراد نابلد و بی‌تجربه تنها سرمایه و زمان خود را به باد و داده و نتیجه مناسبی دریافت نمی‌کنند. از این رو یکی از توصیه‌های مهم ما به شما کمک گرفتن از مجری تبلیغات محیطی حرفه‌ای و ماهر است. مجریان باتجربه تبلیغات محیطی به خوبی با چالش‌ها و مشکلات اینگونه از تبلیغات آشنا بوده و قادرند با استفاده از تکنیک‌های مناسب و به جا از پس تمام این چالش‌‌ها برآمده و کسب و کار شما را متحول کنند. استودیو فکر مثبت با کمک همکاران مجرب و حرفه‌ای خود قادر است به بهترین شکل ممکن تبلیغات محیطی حرفه‌ای را برای کسب و کار شما پیاده کند.

اهمیت استفاده از خدمات تبلیغات محیطی

ایمان امین الشریعه در رابطه با اهمیت استفاده از خدمات تبلیغات محیطی و کارکردهای تبلیغات محیطی برای برندهای مختلف اطلاعاتی را بیان می‌کند. نمی‌دانید چرا برندهای بزرگ و متوسط برنامه مناسبی برای تبلیغات محیطی خود دارند؟ 

History of environmental advertising

تاریخچه تبلیغات محیطی

پیشینه تبلیغات محیطی یا همان Outdoor advertising به تمدن‌های نخستین بر روی زمین برمی‌گردد. باستان‌شناسان سنگ‌نگاره‌هایی از مصر باستان را یافت کرده‌اند که به صورت چهاروجهی و با نوک هرمی شکل برای ترویج مذهب مصریان باستان مورد استفاده قرار می‌گرفتند. از دیگر نمونه‌های تبلیغات محیطی در زمان قدیم را می‌توان در جنگ‌هایی که میان قبایل رخ می‌داد مشاهده کرد. بسیاری از افرادی که در جنگ شرکت می‌کردند پرچم‌هایی بزرگ را با خود حمل می‌کردند که به منزله نوعی اطلاع‌رسانی به کار میرفت. با پیشرفت بشر در قرن 21 می‌توانیم ورود ابزارهای جدید به محیط اطلاع‌رسانی را مشاهده کرده و چاشنی خلاقیت را نیز در بسیاری از آن‌ها مشاهده کنیم. خوشبختانه امروزه روش‌ها و ابزارهای زیادی برای تبلیغات محیطی در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار گرفته است که می‌توانند برای اطلاع‌رسانی و همچنین فروش بیش‌تر به کار گرفته شوند.

اجرای تبلیغات محیطی

کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت اجرا کننده انواع خدمات تبلیغات محیطی در خدمت شماست. 

مشاور تبلیغات محیطی

نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با اجرای کمپین تبلیغات محیطی خود دارید؟ 

دریافت بازخورد مناسب

از هزینه اضافی و بدون نتیجه خسته شده‌اید؟ کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت نتیجه تک به تک ریال‌های بودجه شما را برایتان باز می‌گرداند. 

تحلیل و بررسی تبلیغات رقیبان

کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت ارائه دهنده خدمات تبلیغات محیطی از خدمت بررسی و تحلیل کمپین‌های رقیبان رو نمایی کرد. 

Positive Thinking Environmental Advertising Services

خدمات تبلیغات محیطی فکر مثبت

وابسته به گستردگی کمپین مدت زمان کمپین می‌تواند متفاوت انتخاب شود. 

کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت با بیش از 10 سال سابقه در زمینه ارائه انواع خدمات تبلیغات محیطی در حال حاضر به عنوان بهترین شرکت طراحی و اجرای تبلیغات محیطی شناخته می‌شود. 

Advertising of our environment

تبلیغات محیطی را از بریم!

مشاوره رایگان 97 %
اجرای عالی کمپین 88 %
پیاده سازی کمپین در مدت زمان کوتاه 92 %
همین حالا با ما تماس بگیرید

نیاز به راهنمایی در رابطه با تبلیغات محیطی و خدمات آن دارید؟ کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت در خدمت شماست. 

Podcast

پادکست تبلیغات محیطی

چرا برندهای مختلف نیاز به خدمات تبلیغات محیطی دارند؟ کدام شرکت و برند بهترین خدمات طراحی تبلیغات محیطی را انجام می‌دهد؟ 

Environmental advertising prices

قیمت تبلیغات محیطی

هزینه تبلیغات محیطی در مشهد چقدر است؟ چه عواملی باعث کاهش نرخ تبلیغات محیطی می‌شود؟ 

پلن اول

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن اول

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن دوم

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن سوم

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
سوالی دارید؟

بدون خجالت از ما بپرسید، خوشحال می‌شویم

اگر سوالی در رابطه با تبلیغات محیطی در ذهنتان هست ما منتظر تماستان هستیم، با ما تماس بگیرید. 

برای آنکه بتوانید از یک مجری تبلیغات محیطی برای استفاده از ابزارهای تبلیغاتی کمک بگیرید باید یک قرارداد تبلیغات محیطی را تنظیم کنید. در این قرارداد مواردی از جمله طرفین قرارداد، وظایف و انتظارات هر یک، موضوع قرارداد، مبلغ اجاره‌بها، و مدت قرارداد درج می‌شوند. با درج این موارد هر دو طرف می‌توانند از عمل کردن وظایف از سوی طرف مقابل اطمینان داشته باشند. همچنین در قرارداد تبلیغات محیطی اتفاقاتی که در صورت عدم عمل به وظایف از سوی طرفین می‌افتد نیز با جزئیات درج می‌شوند. بدین ترتیب هر دو طرف می‌توانند در زمان لازم و در صورت بروز مشکل از مفاد قرارداد استفاده کنند. تمامی قوانین و شرایط مربوط به اجاره محیط تبلیغاتی و مدت زمان آن نیز به صورت دقیق در قرارداد ذکر می‌شوند.

گروه تبلیغاتی فکر مثبت با کمک همکاران مجرب و ماهر خود قادر است به شما برای داشتن بهترین تبلیغات کمک کند. استودیو فکر مثبت به صورت رسمی در سال 1380 فعالیت خود را در شهر بجنورد آغاز کرد. استودیو فکر مثبت با انجام تمام امور گرافیکی لازم برای کسب و کارها و طراحی و چاپ به یکی از برندهای محبوب و شناخته شده در سطح استان خراسان شمالی تبدیل شده است. هم اکنون می‌توانید برای امور گرافیکی و سفارش تبلیغات محیطی به شعبه دوم این مجموعه در شهر مشهد نیز مراجعه کنید. کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در جهت پیشبرد سریع‌تر و رسیدن به اهداف حرفه‌ای‌تان است. با کمک استودیو فکر مثبت می‌توانید روند پیشرفت خود را سریع‌تر کرده و مخاطبان بیش‌تری داشته باشید.

از جمله مزایای مهم تبلیغات محیطی می‌توان به پوشش گسترده بازارهای محلی، انعطاف‌پذیری جغرافیایی، به صرفه بودن، و همچنین اثربخشی بالا اشاره داشت. با استفاده از تبلیغات محیطی مناسب در زمان صحیح می‌توانید در معرض دید مخاطبان قرار گرفته و فروش خود را افزایش دهید. از جمله معایب این روش تبلیغاتی نیز می‌توان به هزینه نسبی بالا و پوشش اضافه و بیهوده اشاره داشت. همچنین اندازه‌گیری شاخص‌هایی مانند فرکانس و میزان دسترسی برای استفاده از تبلیغات محیطی کاری تقریبا غیرممکن است. توجه داشته باشید که هر یک از رسانه‌های تبلیغاتی مزایا و معایب مربوط به خود را داشته و باید از هر یک در زمان مناسب و با در نظر گرفتن شرایط کسب و کار خود استفاده کنید. بدین ترتیب می‌توانید بهترین نتیجه را از تلاش‌های خود دریافت کنید.

امروزه شرکت‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند به شما برای اجرای تبلیغات محیطی حرفه‌ای کمک کنند. اما باید به خاطر داشته باشید که استفاده از روش‌های تبلیغات محیطی نیازمند مهارت و تجربه بالا در بازاریابی است تا اثربخشی مناسبی داشته باشد. از این رو باید به شرکتی معتبر و باسابقه مراجعه کنید تا خیالتان از بابت تاثیرگذاری تبلیغات و اثربخش بودن آن‌ راحت شود. شرکت تبلیغات محیطی فکر مثبت با بیش از 20 سال تجربه در زمینه تبلیغات حرفه‌ای قادر است به شما در این زمینه کمک کند. برای سفارش تبلیغات محیطی به استودیو فکر مثبت می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید. شرکت تبلیغات محیطی فکر مثبت هم اکنون با دو شعبه در مشهد و بجنورد آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف کاری و حرفه‌ای است.

تبلیغات محیطی ابزارهای گوناگونی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به بیلبوردهای تبلیغاتی، استندهای تبلیغاتی، استرابوردها، تلویزیون‌های شهری، تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها، تبلیغات بر روی پل‌های هوایی، استفاده از استیکرهای سه بعدی، و همچنین دیوارنویسی و نقاشی‌های دیواری اشاره داشت. هر یک از این ابزارها و روش‌ها مزایا و معایب مربوط به خود را داشته و می‌توانند برای نوع خاصی از کسب و کارها مناسب باشند. از این رو باید پیش از هر چیز مخاطبان هدف و نوع فعالیت کسب و کار خود را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین ابزار را برای تبلیغات محیطی انتخاب کنید. توصیه ما استفاده از کمک یک مجری تبلیغات ماهر و باسابقه است که با چالش‌های تبلیغات محیطی به خوبی آشنا باشد. برای سفارش تبلیغات محیطی حرفه‌ای می‌توانید با کارشناسان ما در استودیو فکر مثبت تماس حاصل کنید.

blog

مجله استودیو فکر مثبت

موشن گرافیک چیست؟

آوریل 5, 2023

موشن گرافیک یا پویانمایی هنری گرافیکی است که با استفاده از تصاویر متحرک و ترکیب صدا به انتقال پیام در قالب ویدئو پرداخته می‌شود. در حوزه های مختلفی چون تیراژ سریال‌ها، ویدئوهای بازاریابی و آموزشی از موشن گرافیک استفاده می‌شود.

ارائه مشاوره برند به سایت های فنی و تعمیراتی برای بیشتر دیده شدن

فوریه 22, 2023

ارائه مشاوره برای بهتر حرکت کردن در مسیر کسب‌وکار به بیزینس‌های نوپا و تازه تاسیس،

لیست خدمات طراحی گرافیک

فوریه 7, 2023

خدمات طراحی گرافیک (Graphic design services) به مجموعه‌ای از خدمات یا کارهای گرافیکی (طرح زدن

اصول طراحی تبلیغات

دسامبر 25, 2022

یکی از راه‌های مهم بازاریابی، تبلیغات و طراحی اصولی آن‌ها است. مدیران کسب‌وکارها از روش‌های