طراحی بیلبورد

چقدر با انواع طراحی بیلبورد (Billboard design) آشنایی دارید؟ از خدمات طراحی بیلبورد چه می‌دانید؟ مهم‌ترین مشخصه تبلیغات روی بیلبورد ابعاد بزرگ آن است که از مسافت دور نگاه مخاطب را به خود جلب می‌کند البته اگر طرح و محتوای آن به اندازه کافی جذاب و جالب توجه باشد. در واقع تبلیغات محیطی می‌تواند هم به عنوان ابزاری برای رشد بیزینس و افزایش بازدهی عمل کند و هم چاهی برای دور انداختن سرمایه باشد! آنچه مرز این دو را مشخص می‌کند هنر طراحی است. بیلبوردها به عنوان یکی از انواع تبلیغات محیطی وقتی می‌تواند اثرگذار و مفید باشد که به صورت حرفه‌ای طراحی شود. برای طراحی بیلبورد تبلیغاتی، حجم گسترده‌ای از دانش بازاریابی با عمق زیاد مورد نیاز است تا با چاشنی خلاقیت بتواند دل و دیده مخاطب را برباید. در این راستا کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت ارائه دهنده خدمات طراحی و چاپ بیلبورد در سطح حرفه‌ای در خدمت شماست.

Sample billboard design

نمونه طراحی بیلبورد

نمونه طراحی بیلبورد انجام شده کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت را در یک نگاه ببینید. 

طراحی بیلبورد حرفه‌ای

طراحی بیلبورد فوری

طراح بیلبورد

ساخت بیلبورد با کیفیت

What is a billboard

بیلبورد چیست؟

یکی از روش‌های عالی و مناسب برای جذب مخاطب بیشتر و استفاده حداکثری از منابع در اختیار، ساخت و طراحی بیلبورد است. بیلبوردها صفحات بزرگی هستند که تصاویر تبلیغاتی در آن نصب می‌شود و معمولاً در مسیرهای پررفت و آمد مانند بزرگ راه‌ها و یا چهارراه‌ها جانمایی می‌شود یعنی درست جایی که ترافیک بیداد می‌کند. از زاویه‌ای دیگر تبلیغات بیلبوردی فضایی متفاوت در محیط زندگی و رفت و آمد افراد جامعه ایجاد می‌کنند که اگر به اندازه کافی هنرمندانه طراحی شده باشد با استقبال مردم مواجه می‌شود. به عبارتی عرضه کنندگان محصولات و خدمات می‌توانند با کمک ذوق هنری و خلاقیت گروه‌های طراحی تبلیغات، مفاهیم فانتزی و جذابی روی بیلبوردها به نمایش درآوردند که باعث ایجاد تحول روحی و نشاط در بیننده شود و همزمان به معرفی برند آنها بپردازد. مانند شرکت دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن که کار طراحی بیلبورد خود را به ما واگذار کرد. حتی اگر طرح روی بیلبورد از عمق مفهومی بالایی برخوردار باشد می‌تواند تا مدت‌ها ذهن انسان را به خود مشغول کند و دیدگاه مثبتی نسبت به آن برند به وجود آورد. بنابراین طراحی بیلبورد یک تخصص چند جانبه است که می‌تواند محبوبیت کسب و کار شما را به دنبال داشته باشد.

Order billboard design

سفارش طراحی بیلبورد

نیاز به طراحی و ساخت بیلبورد دارید؟ از خدمات طراحی و ساخت بیلبورد کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت خبر دارید؟ در این مرکز به صورت تخصصی به طراحی و اجرای انواع تبلیغات در حوزه‌های مختلف کسب و کار پرداخته می‌شود. طراحی بیلبورد نیز یکی از خدمات تیم خلاق فکر مثبت است و همواره تلاش می‌کنیم با کمک تکنیک‌های اصولی و متناسب با هر محصول و استفاده از یک تیم تولید محتوای حرفه‌ای، بهترین بیلبورد را طراحی نماییم. همانطور که می دانید بیلبوردها در مسیر حرکت خودروها در جاده و خیابان نصب می‌شوند و بیننده فرصت زیادی برای تمرکز بر محتوای تبلیغ ندارد؛ بنابراین یکی از اصول طراحی بیلبورد غلبه تصاویر بر نوشتار است و طراحی لوگوی محصول یا خدمت مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است؛ حتی الامکان باید از عبارات نوشتاری کوتاه اما تاثیرگذار استفاده کرد. در واقع برنامه ریزی و سفارش طراحی بیلبورد وقتی با موفقیت همراه خواهد بود که تیم طراحی قادر باشد مفاهیم و پیام‌های متقاعد کننده خرید را در زمانی به کوتاهی یک نگاه به مخاطب انتقال دهد. لذا توصیه می‌شود قبل از ثبت سفارش، اطلاعات بیشتری در این حوزه کسب نمایید، به این منظور می‌توانید با مشاوران فکر مثبت تماس گرفته و به تبادل نظر جهت انتخاب بهترین ایده تبلیغات روی بیلورد بپردازید.

Online billboard design

طراحی بیلبورد آنلاین

بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با استفاده از سایت فکر مثبت بیلبورد مورد نظر خود را طراحی کنید. گسترش ارتباطات اینترنتی یک موهبت بزرگ در قرن بیست و یکم است که مسافت‌ها را کوتاه و انسان‌ها را از رفت و آمدهای غیرضروری بی نیاز کرده است. از آنجا که طراحی بیلبورد توسط کسب و کارهای متعدد و در نقاط مختلف کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد، کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت بستری را فراهم کرده است تا شما عزیزان بتوانید به صورت آنلاین برای طراحی بیلبورد اقدام نمایید. برای این منظور می‌توانید در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خود و پلن مورد نظر را ثبت نمایید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس گرفته به گفت و شنود درباره طرح بیلبورد بپردازید و همچنین امکان برقراری ارتباط با ما از طریق شماره‌های تماس درج شده در انتهای وب سایت فراهم است؛ در هر حالت طبق اطلاعات ارسالی از طرف شما چند پیشنهاد برای طراحی بیلبورد آماده شده و به صورت آنلاین در اختیارتان قرار می‌گیرد تا در نهایت به یک طرح ایده آل دست یابیم.

اهمیت استفاده از بیلبورد تبلیغاتی

مدیر عامل کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت در رابطه با اهمیت طراحی بیلبورد می‌گوید.

Billboard design company

شرکت طراحی بیلبورد

شرکت طراحی گرافیک فکر مثبت با بیش از 15 سال تجربه مستقیم در طراحی گرافیک، در حال حاضر به یکی از شناخته شده‌ترین برندهای سازنده بیلبورد تبدیل شده است. یکی از آیتم‌هایی که میزان تخصص و مهارت شرکت‌های طراحی را مشخص می‌کند سوابق موفق آن‌هاست. شرکت‌های پیشرو در زمینه تبلیغات براساس تخصص و تجربه زیاد می‌دانند که از نظر روانشناسی کدام روش‌های طراحی تاثیرگذارتر است با این حال از الگوهای قدیمی استفاده نکرده و همواره نوآوری را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند؛ تیم طراحی فکر مثبت نیز صاحب کارنامه درخشانی در حوزه تبلیغات محیطی بوده و نمرات خوبی از طرف کارفرمایان مختلف کسب کرده است. رضایت واقعی مشتری از طراحی بیلبورد معمولاً بعد از گذشت مدت زمانی پس از نصب بیلبورد نمایان می‌شود؛ یعنی وقتی که انبوهی از افراد جامعه تحت تأثیر تبلیغات و طرح اجرا شده قرار گرفته و برای خرید اقدام کرده‌اند. در واقع افزایش بازدهی کسب و کارها در نتیجه طراحی بیلبورد حرفه‌ای یکی از افتخارات فکر مثبت است. اگر به یک تبلیغات محیطی اقتصادی‌تر فکر می‌کنید، چندین نمونه لایت باکس مشاهده کنید شاید این چیزی باشد که شما به آن نیاز دارید. برای طراحی لایت باکس نیز می‌توانید از ما کمک بگیرید. 

طراحی بیلبورد تبلیغاتی

طراحی بیلبورد کمپین

طراحی بیلبورد تاثیرگذار

طراحی بیلبورد ارزان

Billboard Design Services Advertising Center Positive Thinking

خدمات طراحی بیلبورد کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت

شرکت طراحی گرافیک فکر مثبت با بیش از 15 سال تجربه در زمینه طراحی گرافیک، در حال حاضر به یکی از شرکت‌های فعال در طراحی بیلبورد تبدیل شده است. 

وابسته به نوع طراحی بیلبورد، تجربه شرکت طراحی کننده و… مدت زمان طراحی بیلبورد می‌تواند از 3 روز تا 10 روز طول بکشد. 

exprenice

تخصص ما در طراحی بیلبورد چقدر است؟

طراحی تخصصی 97 %
تجربه طراحی 88 %
کارایی در کنار زیبایی 92 %
همین حالا با ما تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات لازم در رابطه با طراحی بیلبورد و همچنین سفارش ساخت و طراحی بیلبورد می‌توانید همین حالا با ما تماس بگیرید. 

Podcast

یک بیلبورد استاندارد چه ویژگی‌هایی دارد؟

با ویژگی‌های طراحی بیلبورد آشنا شوید. قبل از ساخت و طراحی بیلبورد فایل صوتی بیلبورد و اهمیت آن را بشنوید. 

Billboard design price

قیمت طراحی بیلبورد

هزینه ساخت بیلبورد چقدر است؟ نرخ طراحی و ساخت بیلبورد بر چه اساس تعیین می‌شود؟ قیمت طراحی بیلبورد در کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت را می‌بینید.

پلن اول

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن اول

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن دوم

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن سوم

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
سوالی دارید؟

بدون خجالت از ما بپرسید، خوشحال می‌شویم

اگر سوالی در رابطه با طراحی بیلبورد در ذهنتان هست ما منتظر تماستان هستیم، با ما تماس بگیرید. 

یکی از المان‌های مهم و اساسی در زمان طراحی بیلبورد، طراحی لوگوی حرفه‌ای و خاص است. 

blog

مجله استودیو فکر مثبت

موشن گرافیک چیست؟

آوریل 5, 2023

موشن گرافیک یا پویانمایی هنری گرافیکی است که با استفاده از تصاویر متحرک و ترکیب صدا به انتقال پیام در قالب ویدئو پرداخته می‌شود. در حوزه های مختلفی چون تیراژ سریال‌ها، ویدئوهای بازاریابی و آموزشی از موشن گرافیک استفاده می‌شود.

ارائه مشاوره برند به سایت های فنی و تعمیراتی برای بیشتر دیده شدن

فوریه 22, 2023

ارائه مشاوره برای بهتر حرکت کردن در مسیر کسب‌وکار به بیزینس‌های نوپا و تازه تاسیس،

لیست خدمات طراحی گرافیک

فوریه 7, 2023

خدمات طراحی گرافیک (Graphic design services) به مجموعه‌ای از خدمات یا کارهای گرافیکی (طرح زدن

اصول طراحی تبلیغات

دسامبر 25, 2022

یکی از راه‌های مهم بازاریابی، تبلیغات و طراحی اصولی آن‌ها است. مدیران کسب‌وکارها از روش‌های