سئو

سئو سایت شما چه رتبه‌ای دارد؟ آیا قرار گرفتن در اولین صفحه پیشنهادات گوگل برایتان وسوسه انگیز است؟ بهینه سازی برای موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) عامل قرار گرفتن در مرکز توجه دنیای دیجیتال است. امروزه هر نیازی در اینترنت جستجو می‌شود و صرفاً با رعایت اصول SEO در طراحی و تولید محتوای سایت می‌توان نزد موتورهای جستجو از جمله گوگل اعتبار کسب کرد. در واقع قوانین سئو جایی نوشته نشده اما می‌دانیم هدف از جستجو کردن، یافتن پاسخ است و راهکارهایی برای دسترسی کاربران به بهترین پاسخ در سایت شما وجود دارد که کارشناسان سئو از آن استفاده می‌کنند؛ کاربران به دنبال اطلاعات حقیقی و دست اول هستند و گوگل به خوبی این موضوع را درک می‌کند، بنابراین توصیه می‌شود با قرار دادن محتوای درجه یک و جذاب به مخاطب احترام گذاشته و نزد گوگل جایگاه بالاتری کسب نمایید. استفاده از تجربه کارشناسان سئو در مدیریت صحیح محتوا و استراتژی‌های انتشار مطلب در فضای مجازی، فرایند رسیدن به رتبه یک گوگل را سرعت می‌بخشد.

SEO portfolio

نمونه کارهای سئو

از نمونه کارهای سئو ما چه می‌دانید؟ با چند نمونه از سئو وب سایت‌های ما آشنا شوید. 

سئو حرفه‌ای

حرفه‌اتر از همیشه سئو را پیش ببرید، ما بهینه سازی وب سایت را برایتان حرفه‌ای و ویژه انجام می‌دهیم. 

جایگاه یک گوگل

می‌خواهید جایگاه یک گوگل را از آن خود کنید؟ کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت جایگاه مناسب را برایتان در نظر گرفته است. 

گسترش کسب و کار

با سئو بیشتر دیده شوید.بهینه سازی وبسایت گسترش و کسب و کارتان را تضمین کنید. خدمات سئو ما گسترش کسب و کارتان را به دنبال دارد. 

بالاتر از رقیبانتان باشید

یکی از مهمترین اهداف بهینه سازی سایت ها، افزایش فروش و پیشی گرفتن از رقیبان است؛ پس سئو را اوصولی پیش ببرید.

What is site optimization

بهینه سازی سایت چیست؟

بهینه سازی مجموعه فرآیندهایی است که سایت را در بهترین حالت ممکن قرار می‌دهد. جستجو در دنیای پرمحتوای اینترنت و یافتن بهترین پاسخ کار دشواری است. بر این اساس شرکت‌های پیشرو مانند Google، Yahoo و MSN به تولید ربات‌های جستجوگر دست زدند که به طور سیستماتیک در بین حجم زیادی از اطلاعات منتشر شده در وب کاوش کنند. افراد وقتی یک کلمه یا عبارت را در گوگل سرچ می‌کنند در کمتر از چندثانیه، هزاران وبسایت به آنها معرفی می‌شود که هرکدام محتوایی مرتبط دارند، ربات‌ها با دسته بندی اطلاعات و تمرکز بر کلیدواژه‌ها به اهداف مورد نظر دست می‌یابند. همچنین کدنویسی ساختار سایت‌ها که زبان ارتباطی فضای دیجیتال است بر سرعت ربات‌های جستجو اثر می‌گذارد، سایتی که از سیالیت کافی برای کاوش موتورهای جستجو برخوردار باشد، بیشتر مورد توجه آنها قرار می‌گیرد. بهینه سازی سایت به دو بخش اساسی تقسیم می‌شود: طراحی ساختار و تولید محتوا

Website optimization company

شرکت بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی سایت یک دانش مدرن است، شرکت‌های فعال در حوزه بهینه سازی از تخصص‌های مختلف همچون برنامه نویسی، طراحی حرفه ای گرافیک، تولید محتوا، استراتژیست سئو و… استفاده می‌کنند. قرار گرفتن در بین بهترین وبسایت‌ها از نظر موتورهای جستجو نیازمند رعایت اصول فنی و ارتباطی است. شرکت‌های جستجوگر مانند گوگل، تاکنون قوانین خاصی منتشر نکرده‌اند که سایت‌های اینترنتی با کمک آن بتوانند ارزش خود را افزایش دهند، لذا روش‌های عزیز شدن نزد گوگل با تجربه به دست می‌آید! شرکت‌های تخصصی سئو مدت‌ها به آزمودن تکنیک‌های متفاوت و آنالیز سایت‌های برتر پرداخته‌اند. تجربیات آنها در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو، مسیر وب سایت‌ها در رسیدن به جایگاه‌های بهتر در پیشنهادات گوگل را هموار می‌کند. مانند یک لوگو مناسب با سئو وب سایت خود را در ذهن مخاطب ماندگار کنید. 

Website structure SEO

ساختار وب سایت سئو شده

ساختار سایت به چیدمان درست هر یک از قسمت‌های سایت اشاره دارد. سئو سایت به چندین عامل وابسته بوده و بهینه‌سازی ساختار سایت یکی از بخش‌‌های اصلی آن به شمار می‌رود. قبل از طراحی ساختار و اجرای آن باید هدف یا اهداف یک سایت مشخص شود. تعداد صفحاتی که درون هر سایت در نظر گرفته می‌شود مهم است؛ در یک سایت سئو شده صفحه اصلی یا لندینگ، مهم‌ترین یا کلی‌ترین هدف را نشانه می‌گیرد و هریک از دیگر صفحات صرفاً یک هدف کوچک‌تر که زیرمجموعه هدف اصلی باشد را دنبال می‌کند، همچنین انتخاب محل قرار گرفتن متن، عکس، فیلم، صوت و تعداد هر کدام اهمیت دارد و باید طبق اصول سئو و در راستای هدف جانمایی شود. در واقع محل بارگذاری محتوا در هر بخش باید با انتظاری که از آن می‌رود متناسب باشد.

چرا به سئو وب سایت نیاز داریم؟

ابوالفضل ملاکی مشاور سئو و استراتژیست سئو در رابطه با اهمیت سئو و جایگاه سازی در سئو برایتان می‌گوید. 

Who is an SEO consultant

مشاور سئو کیست؟

مشاور سئو کسی است که به بررسی جنبه‌های مختلف سایت و آنالیز مداوم آن می‌پردازد، تأثیر بازخورد کاربران نسبت به هریک از انواع محتوای بارگذاری شده در سایت طی این تحلیل‌ها به دست می‌آید. به دنبال آن تنظیم تقویم محتوا بر پایه انتشار مطالب پربازدید و کاربرپسند از مهمترین وظایف مشاور سئو است. رتبه SEO به موفقیت جستجوگرهای گوگل در یافتن بهترین پاسخ بستگی دارد، از طرفی ارزش پاسخهای پیشنهادی گوگل را سطح توجه کاربران مشخص می‌کند و تیم محتوا نیز برای کاربران محتوا تولید می‌کند اما باید بتواند با گوگل هم با زبان خودش ارتباط برقرار کند. مشاور سئو فردی است که بین بخش‌های درهم پیچیده این چرخه پل می زند و موقعیت وب سایت را بهبود می‌بخشد. اگر وب سایت دارید و نسبت به اهمیت SEO آگاه هستید، حتماً می دانید که انتخاب استراتژی مناسب جهت دستیابی به رتبه خوب در بین پیشنهادات گوگل، نیاز به تخصص دارد؛ بنابراین از یک فرد حرفه‌ای در این حوزه مشورت بگیرید.

سئو خارجی

سئو خارجی را با استراتژی و حرفه‌ای در کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت انجام دهید. 

سئو داخلی

قبل از برنامه ریزی برای سئو خارجی نیاز است که سئو داخلی درست و مناسبی داشته باشید. 

آنالیز رقبا

رقبای دیجیتال خود را قبل از آن که به جایگاه اول دست یابند بشناسید و حرفه‌ای جایگاه اول را از آن خود کنید. 

بک لینک دستی

نیاز به بک لینک دستی دارد؟ تیم بک لینک سفارشی کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت در خدمت شماست. 

Positive Thinking Ads SEO Services

خدمات سئو کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت

فرقی نمی‌کند شما فروش یک محصول مانند دستگاه کنترل تردد را انجام می‌دهید یا خدمات رسانی مانند طراحی بسته بندی، در هر صورت اگر شما سایت دارید برای اینکه بالاتراز رقیبان قرار بگیرید باید به بهینه سازی آن توجه کنید.

معمولا شرکت های دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت ها با برخورداری از علم بهینه سازی وبسایت ها می‌توانند  این کار را انجام دهند.

amount of our SEO knowledge

میزان دانش سئو ما!

Design 97 %
UX 88 %
Coding 92 %
همین حالا با ما تماس بگیرید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

SEO and why you need it

سئو و چرایی نیاز به آن!

می‌دانید چرا نیاز است توجه زیادی به کانال بازاریابی سئو داشته باشیم؟ ابوالفضل ملاکی؛ کارشناس سئو از اهمیت سئو و بالا بودن در جایگاه در سئو برایتان می‌گوید. 

Website SEO Price

قیمت سئو وب سایت

هزینه سئو به چه صورتی محاسبه می‌شود؟ نرخ سئو وب سایت برای یک ماه چقدر است؟ تعرفه سئو وب سایت خود را همین حالا از کارشناسان سئو فکر مثبت بخواهید. 

پلن اول

Package
2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن اول

Package
2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن دوم

Package
2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن سوم

Package
2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
سوالی دارید؟

بدون خجالت از ما بپرسید، خوشحال می‌شویم

اگر سوالی در رابطه با سئو در ذهنتان هست ما منتظر تماستان هستیم، با ما تماس بگیرید. 

خدمات سئو از واجبات تمامی کسب و کارهای اینترنتی است. این خدمات از نظر کمی و کیفی در شرکتهای مختلف، فرق می‌کند. هر وبسایتی با توجه به رتبه و سرمایه مالی، ممکن است تصمیم بگیرد از همه یا بخشی از این خدمات استفاده کند. در هر صورت قبل از ثبت سفارش سئو سایت، لازم است این دو پروسه طی شود:

 • مشاوره گرفتن از یک کارشناس سئو برای تحلیل وضعیت سایت و اولویت بندی خدمات سئو مورد نیاز
 • تحقیق درباره شرکت‌های بهینه سازی وب سایت و اطمینان از ارائه خدمات تخصصی در تمامی بخش‌های سئو

 

بهینه سازی موتورهای جست و جو (seo) یک فرآیند زمان‌بر است. کسب رتبه برتر در گوگل مستلزم آنالیز و تلاش مستمر و صرف هزینه است. حتماً می دانید که چه اتفاقات خوبی با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل برای کسب و کار شما رخ می‌دهد؛ بنابراین بهتر است روی سفارش سئو وب سایت به عنوان یکی از زیرساخت‌های شغلتان سرمایه گذاری دائمی داشته باشید. هرچند رسیدن به رتبه یک هدف اصلی خدمات سئو می‌باشد و می‌توان بعد از چند ماه تلاش به این هدف دست یافت؛ اما حفظ این رتبه برای همیشه نیز کار دشواری بوده و به انجام طیفی از فعالیت‌های تخصصی توسط تیم سئو نیاز است. با سفارش سئو به مجموعه فکر مثبت می‌توانید از خدمات زیر بهره مند شوید:

سئو داخلی: طراحی و بهینه سازی ساختار سایت، دیزاین فضای درونی سایت و تولید محتوای کاربر پسند

سئو خارجی: ریپورتاژ آگهی، تولید پست مهمان، لینک سازی خارجی

استراتژی اختصاصی: بررسی دقیق حوزه کسب و کار شما و تدوین رویکرد مؤثر براساس نیاز مخاطبان

پایش رقبا: زیر نظر گرفتن وب سایتهای رقیب، آنالیز مداوم وضعیت سئو آو محتوای منتشر شده در آن

آنالیز سایت: بررسی سرعت سایت، تجزیه و تحلیل رتبه سایت، واکنش کاربران، URL

مشاوره سئو: راهنمایی صاحبان سایت‌ها  جهت ارتقاء رتبه سئو

آموزش تیم محتوا: تولید محتوا مهمترین بخش سئو را تشکیل می‌دهد؛ شناخت قوانین و الگوریتم‌های گوگل به تولید محتوای اثر گذار کمک می‌کند.

گزارش عملکرد: ارائه گزارش توسط شرکت نه تنها شما را در جریان امور قرار می‌دهد بلکه نتایج استفاده از تکنیک‌های سئو را مشخص می‌کند؛ به این ترتیب در ادامه فرآیند بهینه سازی روی روش‌های مؤثرتر تمرکز می‌شود.

سئو یا بهینه سازی وب سایت یک فرآیند پیوسته است که با برنامه ریزی بلند مدت و تلاش مداوم حاصل می‌شود. هیچ راه میانبری برای رسیدن به رتبه‌های برتر در سئو وجود ندارد. روش‌های غیرمجاز که به سئو کلاه سیاه معروف است به سرعت توسط موتورهای جستجو کشف شده و سایت‌های خاطی را وارد لیست سیاه گوگل می‌کند. بنابراین باید صبورانه و بر پایه روش‌های علمی و حرفه‌ای یعنی سئو کلاه سفید ارزش سایت را افزایش داد. سئو کلاه سفید شامل مجموعه‌ای از تکنیک‌های قانونی است که در دو بخش کلی دسته بندی می‌شود:

Seo داخلی:

بهینه سازی ساختار سایت: طراحی سایت که باید طبق اصول استاندارد و حرفه‌ای انجام شود، کدنویسی روان به برقراری ارتباط راحت‌تر با ربات‌های جست و جو گر کمک می‌کند. ساختار در سایت‌های مختلف به ماهیت آن و انتظار کاربر بستگی دارد. وب سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری مجله‌ای و غیره از بخش‌ها و چیدمان متفاوت تشکیل می‌شود. طبق اصول سئو، موقعیت هریک از بخش‌های سایت باید به نحوی طراحی شود که بهترین دسترسی را به کاربر بدهد، یکی از راهکارهای موثر در این مورد، استفاده از لینک دهی داخلی است که مخاطبان سایت را در پیدا کردن مطالب مورد نظر راهنمایی می کند.

بهینه سازی محتوا: محتوای سایت باید شفاف باشد، در لفافه سخن گفتن نه برای موتورهای جستجو قابل فهم است و نه برای کاربران خوشایند! تولید و نشر اطلاعات جامع و یونیک به طور مستقیم بر رتبه سئو سایت تأثیر می‌گذارد. کاربران برای یافتن جواب سؤالات خود از اینترنت کمک می‌گیرند و ساخت محتوایی ارزشمند است که نیاز کاربران بیشتری را برطرف نماید. کلمات کلیدی که گوگل پیشنهاد می‌دهند، پرتکرارترین عبارات سرچ شده توسط کاربران اینترنت است. استفاده بهینه از کلیدواژه‌ها در عناوین صفحات، متن‌ها و نام تصاویر، مانند چراغ راهنما به هدایت رباتهای گوگل در رسیدن به محتوای مناسب عمل می‌کند.

Seo خارجی:

اینترنت یک دنیای درهم پیچیده است که اطلاعات فراوانی در آن وجود دارد. هیچ جست‌وجوگری چه ربات گوگل باشد چه کاربران اینترنت، از سردرگمی بین انبوه داده‌ها استقبال نمی‌کند. هر یک از محتوای انتشار یافته در فضای مجازی با بسیاری از مطالب دیگر ارتباط معنایی یا کاربردی دارد؛ بنابراین وقتی موضوعی توسط انسانها سرچ می‌شود، همواره مفاهیم نزدیک دیگری نیز در داخل همان وب سایت یا سایت‌های دیگر وجود دارد که اگر کاربر از آن اطلاع یابد، برایش سودمند خواهد بود. ایجاد لینک بین بخش‌های مختلف دنیای وب، امکان دسترسی به محتوای مفید را افزایش می‌دهند. لینک دهی خارجی به معنی قرار دادن آدرس یک محتوا در فضایی بیرون از وب سایت است. اصول زیادی در سئو خارجی وجود دارد از جمله انتخاب سایت میزبان که باید طبق الگوریتم‌های مورد تأیید گوگل انجام گردد. ضمن اینکه افراط در لینک سازی خارجی باعث حساسیت موتورهای جستجو می‌شود و ممکن است نتایج عکس بر سئو سایت بگذارد.

سئو یک دانش گسترده است که از لایه‌های مختلف تشکیل شده است، برای رسیدن به عملکرد خوب در فضای مجازی نیاز به دانش و تجربه جامع نسبت به تمامی بخش های سئو است. مشاور سئو کسی است که نسبت به زیر و بم هر یک از این لایه‌ها اطلاعات کافی دارد و در دستیابی به قله سئو حرف اول را می‌زند. پایش مستمر موتورهای جستجو و هدایت تیم سئو مهم‌ترین وظیفه مشاور سئو است. بهینه سازی سایت‌ها به شکلی که برای کاربران رضایت بخش باشد، برای گوگل نیز جذابیت دارد. مشاور سئو قوائد بازی موتورهای جست و جو را به تولید کنندگان محتوا آموزش می‌دهد.

یک مشاور حرفه‌ای بهینه سازی راهکارهایی را توصیه می کند که قبلاً بارها تست شده و نتایج مثبت به بار آورده است، با این کار از صرف زمان بیهوده و انرژی اضافه در بخش‌های مختلف سایت پیشگیری می‌کند. تولید محتوای ارزشمند و انتشار آن طبق تقویم و با برنامه ریزی بلند مدت، تنها یکی از استراتژی‌های مشاوران سئو است. پروراندن وب سایت در راستای هدف و تبدیل شدن به فضایی که کاربران از حضور در آن لذت ببرند، راز موفقیت در دنیای وب است.

افراد دوراندیش که به اهمیت مشاوره گرفتن در پیشبرد کسب و کارشان واقف هستند، همواره دغدغه پیداکردن بهترین مشاور سئو را دارند. از این رو به چند بخش از خصوصیات ضروری مشاور می پردازیم که قبل از انتخاب مشاور مورد بررسی قرار داده و نسبت به آینده وب سایت خود اطمینان یابید:

 • سابقه کاری موفق: داشتن تجربیات مفید در مباحث seo اصلی ترین ویژگی یک مشاور خوب است. هرچند سئو یک قانون ثابت نیست و الگوریتم های گوگل به سرعت در حال تغییر است؛ اما آشنایی کامل با نحوه عملکرد ربات‌های جستجوگر بر اثر تجربه کاری مداوم به دست می آید. مشاور سئو هر چه بیشتر با اصول بهینه سایت آشنایی داشته باشد سریعتر متوجه آپدیتهای گوگل شده و عملکرد تیم محتوا را متناسب با آن تنظیم می کند.
 • تسلط به کدنویسی و توسعه سایت: سئو سایت ارتباط مستقیم با ساختار آن دارد. یک وب سایت ممکن است در ابتدای ساخت در چند بخش خلاصه شود؛ اما به مرور و در طول زمان به صفحات و محتوای آن افزوده می شود. یک مشاور حرفه ای نسبت به ابعاد مختلف سایت مطلع می باشد و در تمامی مراحل رشد وب سایت با دانش وب مسترینگ، موقعیت سئو سایت را بهبود می بخشد.
 • فنون ارتباطی قوی: برقراری ارتباط موثر یک ضرورت برای هر مشاوری است. داشتن روابط عمومی خوب به مشاور کمک می کند بهتر مفاهیم سئو را به کارفرما و تیم محتوا انتقال دهد.
 • سئوی شخصی: مشاوری که در زمینه سئو ادعای به جا دارد، ابتدا از تخصص و تجربه اش برای بهینه سازی وبسایت و صفحات اجتماعی خود بهره می برد و در بهترین رتبه پیشنهادات گوگل قرار می گیرد.
blog

مجله استودیو فکر مثبت

موشن گرافیک چیست؟

آوریل 5, 2023

موشن گرافیک یا پویانمایی هنری گرافیکی است که با استفاده از تصاویر متحرک و ترکیب صدا به انتقال پیام در قالب ویدئو پرداخته می‌شود. در حوزه های مختلفی چون تیراژ سریال‌ها، ویدئوهای بازاریابی و آموزشی از موشن گرافیک استفاده می‌شود.

ارائه مشاوره برند به سایت های فنی و تعمیراتی برای بیشتر دیده شدن

فوریه 22, 2023

ارائه مشاوره برای بهتر حرکت کردن در مسیر کسب‌وکار به بیزینس‌های نوپا و تازه تاسیس،

لیست خدمات طراحی گرافیک

فوریه 7, 2023

خدمات طراحی گرافیک (Graphic design services) به مجموعه‌ای از خدمات یا کارهای گرافیکی (طرح زدن

اصول طراحی تبلیغات

دسامبر 25, 2022

یکی از راه‌های مهم بازاریابی، تبلیغات و طراحی اصولی آن‌ها است. مدیران کسب‌وکارها از روش‌های