فروش فایل‌های لایه باز به صورت مارکت پلیس در وب سایت طرح پیچ

شرکت طرح پیچ یکی از شرکت‌های فروش فایل لایه باز به‌صورت مارکت پلیس است. برای استفاده از فایل‌های لایه باز طرح پیچ می‌توانید نسبت به خرید اشتراک از طریق وب‌سایت اقدام کنید. خرید اشتراک طرح لایه باز به صورت مارکت پلیس توسط وب سایت طرح پیچ به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می شود. سایت طرح پیچ سعی کرده است به طراح های گرافیکی مختلف فرصت دهد تا طرح های خود را به فروش بگذارند. خرید فایل های لایه باز در سایت مارکت پلیس طرح پیچ برای کاربران و مشتریان هم بهتر خواهد بود. سایت مارکت پلیس طرح پیچ به شما کمک می کند تا تنوع مختلفی از فایل های لایه باز را مشاهده کرده و راحت تر به انتخاب طرح مورد نظر خود بپردازند. تنوع طرح های لایه باز شرکت طرح پیچ زیاد است و در آن می توانید به خرید طرح لایه باز کارت ویزیت، لوگو، پوستر، بنر و … پرداخت.

طرح لایه باز چیست؟

طرح لایه باز به طرح‌هایی گفته می‌شود که بتوان المان‌های مختلف گرافیکی آن را تغییر و ویرایش کرد. خرید طرح لایه باز به شما کمک می‌کند تا به راحتی طبق شخصیت برند و کسب و کار خود، طرح مورد نظر را پیاده‌سازی کنید. در طرح لایه باز می‌توانید هر نوع المان یا طرح گرافیکی از جمله متن، تصویر، افکت، لایه و … را حذف یا جایگزین کنید تا به طرح مورد نظر خود برسید. اگر بخواهید از کاربرد و مفهوم طرح لایه باز بیشتر بدانید، می‌توانید به نمونه‌های کارت ویزیت سایت طرح پیچ مراجعه کنید تا مدل‌های متنوع آن را ببینید. خرید طرح‌های لایه باز حرفه‌ای طرح پیچ از طریق سایت مجموعه طرح پیچ امکان‌پذیر است و چالشی برای خریدار ایجاد نمی‌کند. حتی اگر نگران هستید که طرح انتخابی کارگشای شما است یا خیر؟ می‌توانید نمونه آن را مشاهده کنید.

کاربرد فایل‌های لایه باز برای یک گرافیست می‌تواند متفاوت باشد. یکی از کاربردهای طرح لایه باز می‌تواند بالا بردن سرعت عمل شما در پیاده سازی کار باشد. برای مثال زمانی که شما یک فایل لایه باز کارت ویزیت را داشته باشید، می‌توانید با کمی تغییرات و استفاده از خلاقیت‌های خود، به طرح موردنظر برسید و مسلماً زمان کمتری را صرف رسیدن به آن طرح کرده‌اید.

اما اگر بخواهید طراحی کارت ویزیت را از ابتدا شروع کنید و هیچ پیش زمینه از آن در نرم افزار گرافیکی خود نداشته باشید، قطعاً زمان بیشتری را باید صرف پیاده سازی طراحی کارت ویزیت کنید. طرح‌های لایه باز برای گرافیست‌هایی که پروژه‌های مختلف و زیاد طراحی بر عهده دارند، می‌تواند کمک کننده باشد تا با سرعت بالاتری پروژه‌های خود را به مشتری برسانند. سایت فروش طرح لایه باز طرح پیچ به کمک طراح‌های حرفه‌ای و کارشناس‌های گرافیکی مختلف، طرح‌های آماده و لایه باز متعددی را در زمینه‌های کارت ویزیت، بنر، پوستر، اینفوگرافیک، ست اداری و … آماده سازی کرده است.

فروش فایل‌های لایه باز در مارکت پلیس طرح پیچ چه سودی برای طراح‌ها خواهد داشت؟

طرح پیچ یکی از سایت‌های فروش حرفه‌ای طرح لایه باز است که فعالیت خود را در این زمینه گسترده کرده است. به مرور مجموعه طرح پیچ در بین وب سایت های دیگر مانند شرکت طرح با ما، پارس گرافیک، طرح دات آی ار، ایران طرح، میهن طرح، طرح بیست، پی‌اس‌دی فا، الو طرح، طرح سرا به نام شده است و خدماتی را در حوزه فروش فایل لایه باز کارت ویزیت، بیلبورد، بنر و … ارائه می‌دهد. البته لازم است بدانید شرکت‌های فروش فایل لایه باز که در این قسمت نام بردیم، به صورت مارکت پلیس فعالیت نمی‌کنند و طراح‌های گرافیکی خاص خود را دارند. سایت فروش طرح لایه باز طرح پیچ، مارکت پلیس است و به طراح های گرافیکی فرصت داده است تا طرح های پیاده سازی شده خود را برای فروش بگذارند. مارکت پلیس های فروش فایل لایه باز، محدودیت هایی را برای طراح های گرافیک در نظر می گیرد. اما مجموعه طرح پیچ سعی کرده است تا با در نظر گرفتن مزیت های بیشتر برای طراح های گرافیگ، رضایت بیشتری را برای طراحان به ارمغان بیاورد.

فروش طرح لایه باز کارت ویزیت با طرح پیچ

قطعاً یکی از پرفروش ترین فایل‌های لایه باز، فایل های لایه باز کارت ویزیت است که توسط سایت طرح پیچ ارائه می‌شود. فایل لایه باز کارت ویزیت، بسیار مورد نیاز طراح‌های گرافیک خواهد بود. زیرا کارت ویزیت به صورت روزانه سفارش‌های بیشتری به نسبت دیگر خدمات دارد. زمانی که شما به عنوان یک گرافیست، فایل‌های لایه باز کارت ویزیت را ذخیره داشته باشید، به سرعت می توانید کارت ویزیت مورد نظر مشتری را پیاده سازی کنید و در زمانی حتی زودتر از زمان موعد تحویل دهید. فروش طرح لایه باز کارت ویزیت توسط مجموعه طرح پیچ انجام می شود. اگر به عنوان یک خریدار به وب سایت طرح پیچ مراجعه می کنید؛ می توانید نمونه های مختلفی از فایل های لایه باز کارت ویزیت را مشاهده کنید. در صورتی که قصد فروش طرح لایه باز کارت ویزیت خود را دارید، می توانید با مراجعه به وب سایت طرح پیچ فایل های لایه باز کارت ویزیت خود را به نمایش بگذارید تا مخاطب های دیگر به خرید آن بپردازند.

در ادامه بهتر است با مفهوم کارت ویزیت بیشتر آشنا شویم. اطلاع از اینکه کارت ویزیت چیست و چه کاربردی دارد، می تواند شمارا در خرید فایل های لایه باز کارت ویزیت طرح پیچ آگاه تر کند. کارت ویزیت به معرفی محل کسب و کار می پردازد. علاوه بر این موضوع باید بر روی کارت ویزیت، شماره تماس، آدرس، لوگو و نام درج شده باشد تا مخاطب بهتر بتواند با برند شما ارتباط برقرار کند. امروزه کارت ویزیت به عنوان یک بحث تبلیغاتی بسیار مورد استفاده قرار گرفته و در شناخت بیشتر برند شما توسط مخاطبان تاثیرگذار است. کاربرد کارت ویزیت به بحث برندسازی بر می گردد. داشتن یک کارت ویزیت خلاقانه و جذاب می تواند به شرکت، مغازه، کسب و کار یا سازمان شما کمک کند تا اطلاعات مدنظر و مهم شمارا به راحتی در حافظه خود بسپارند. کارت ویزیت یا بیزینس کارت یکی از انواع روش های تبلیغات به حساب می آید که برای تمام کسب و کار ها مورد نیاز است. در نتیجه پروژه های مختلف طراحی کارت ویزیت، سمت طراح های گرافیک می آید و اصولا کمبود پروژه های طراحی کارت ویزیت پیش نخواهد آمد. بیزینس کارت اصولا یک کارت مستطیل شکل است که برای آشنا کردن مشتریان با کسب و کار استفاده می شود.
فروش انواع فایل های لایه باز کارت ویزیت

همان‌طور که می‌دانید، کارت ویزیت همانند دیگر حوزه‌های گرافیکی شامل انواع مختلفی است که هرکدام برای یک نوع کسب و کار طراحی می‌شود. طراح‌های گرافیک باید مشخص کنند که طرح آماده و لایه باز کارت ویزیتی که طراحی کرده‌اند، از چه نوعی طراحی شده است و برای چه کسب و کاری مناسب است. برای مثال یکی از انواع فایل‌های لایه باز کارت ویزیت، مربوط به کارت ویزیت‌های تجاری است که یک دسته مجزا را به خود اختصاص داده است. فایل‌های لایه باز کارت ویزیت تجاری برای معرفی کسب و کار های تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر در نمونه کارهای فایل‌های لایه باز کارت‌های ویزیت تجاری طرح پیچ وارد شوید، می‌توانید مشاهده کنید که کارت ویزیت‌های تجاری جنبه بازاریابی و تبلیغات ندارد و بیشتر برای معرفی کسب و کار یا تجارت به مشتریان یا مخاطبان است. البته لازم است بدانید که تهیه کارت ویزیت حتی به صورت غیرمستقیم در بازاریابی و تبلیغات نقش دارد و نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت. کارت ویزیت تجاری اصولاً نقش ایجاد ارتباط و برندسازی را در بر دارد.

فایل‌های لایه باز کارت ویزیت باید چه خصوصیتی داشته باشند؟

برای فروش بهتر فایل‌های لایه باز کارت ویزیت خود، بهتر است از چند نکته و خصوصیت مهم پیروی کنید. یک فایل لایه باز طراحی شده کارت ویزیت باید سادگی همه پسند داشته باشد و خیلی دچار طرح‌های سنگین نشود. طرح‌های سنگین اصولاً همه پسند نیست و ممکن است نظر منفی بسیاری برای طرح شما در نظر گرفته شود. پس بهتر است در طراحی فایل لایه باز کارت ویزیت خود، از طرح، رنگ و متریال ساده‌ای استفاده کنید. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، استفاده از المان و خصوصیت هایی است که در چاپ کارت ویزیت مشکلی ایجاد نکنند. یک کارشناس طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای باید بداند که از چه اصولی در طراحی کارت ویزیت استفاده کند تا در چاپ کارت ویزیت مشکلی ایجاد نشود. در نتیجه به اصول چاپ کارت ویزیت هم توجه داشته باشید تا مخاطب حین چاپ طرح شما به مشکل نخورد. یکی دیگر از نکاتی که در طراحی فایل لایه باز کارت ویزیت خود باید به آن توجه کنید، رنگ کارت ویزیت است. البته ممکن است مخاطب به تغییر رنگ کارت ویزیت بپردازد، زیرا فایلی که در اختیار او قرار می‌گیرد لایه باز بوده و امکان تغییر را دارد. اما استفاده از رنگ همزاد با لوگو یا دیگر عناصر موجود در کارت ویزیت، می‌تواند مخاطب را به سمت طرح شما جذب کرده و نسبت به خرید طرح لایه باز کارت ویزیت طراحی شده توسط شما اقدام کند.

4.3/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها