هدایای تبلیغاتی

شما هم هدیه گرفتن را دوست دارید؟ هدیه دادن را چطور؟! هدایایی که به دوستان و عزیزانمان می‌دهیم محبت و علاقه ما را به آنها نشان می‌دهد، هدایای تبلیغاتی نیز دقیقاً همین کارایی را دارد، با این تفاوت که مشتریان را به دایره دوستانمان اضافه می‌کند. تبلیغات+کادو ترکیبی دوست داشتنی است که مردم از آن استقبال می‌کنند، چون همه انسانهای دنیا هدیه گرفتن را دوست دارند. هدایای تبلیغاتی تنوع فوق العاده بالایی دارند، از یک دفترچه یادداشت کوچک گرفته تا صنایع دستی نفیس می‌تواند به عنوان پیشکش برند شما به دیگران تقدیم شود. بزرگ‌ترین امتیاز کالاهای تبلیغاتی حضور همیشگی نام، نشانه و نشانی شما نزد افراد است، آن هم درست جلوی چشمانشان؛ البته به شرطی که هدیه شما به اندازه کافی لوکس باشد!!  اما خب خلاقیت را هم نباید دست کم گرفت، یک طرح دلربا روی کالاهای معمولی که نیاز روزمره مردم را تأمین می‌کند نیز همواره همراهشان خواهد بود و در صورت لزوم به سراغ شماره تلفن حک شده روی آن خواهند رفت.

Sample Promotional Gifts Advertising Center and Positive Thought Advertising

نمونه هدایای تبلیغاتی کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت

با چند نمونه از طراحی هدایای تبلیغاتی کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت آشنا شوید. 

هدایای تبلیغتاتی حرفه‌ای

هدایایی تبلیغاتی خاص

طراح هدایای تبلیغاتی حرفه‌ای

هدیه ویژه تبلیغاتی

Designing and printing the promotional gifts

طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی

قدرت بازاریابی هدایای تبلیغاتی تا حدودی به نوع هدیه بستگی دارد. برخی هدایا مانند دفترچه یادداشت امکان چاپ طرح‌های گرافیکی مختلف را دارد. برخی مانند خودکارها صرفاً به اندازه لوگو، شماره تماس و یا یک جمله فضای چاپ دارد. همچنین میزان ماندگاری و کاربردی بودن هدیه در موفقیت بازاریابی اثر گذار است. بنابراین هرچه یک آیتم تبلیغاتی که برای هدیه دادن انتخاب می‌شود مدت بیشتری نزد افراد حفظ شود و بیشتر با آن سرو کار داشته باشند اثرگذاری بیشتری بر آنها دارد. همچنین طراحی گرافیکی روی هدیه که می‌‎تواند شامل لوگو، شعار تبلیغاتی و یا رنگ‌بندی نمادین هویت بصری یک برند باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین گستردگی سطح و جنس بدنه هدیه برای چاپ طرح گرافیکی باید مد نظر قرار بگیرد. به علاوه کل هدیه تبلیغاتی را می‌توان به صورت اختصاصی طراحی و تولید کرد مثلا یک آباژو به شکل لوگوی برند شما.

Nowruz promotional gifts

هدایای تبلیغاتی عید نوروز

عید و عیدی دادن یک سنت دیرینه در ایران است. نوروز عید باستانی ایرانیان و از مهمترین رسوم در فرهنگ فارسی است. بسیاری از کسب و کارها در این جشن کهن از هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنند تا در دل مردم جای بگیرند. مردمی که یا هم اکنون مشتری پروپاقرص محصولات و خدمات آنها هستند و یا در آینده خواهند شد. هدایای تبلیغاتی نوروزی با خود شور و شعف به همراه دارد و باعث ایجاد گرایش‌های مثبت افراد نسبت به برندها می‌شود. اگر شما هم صاحب یک کسب‌و‌کار هستید و برای محبوبیت برند خود دنبال راهکار می‌گردید، از تأثیر هدایای نوروزی که آرم برند شما بر آن هک شده، غافل نشوید. انواع سررسید و کالاهای نمادین نوروز مانند هفت سین و حافظ می‌تواند برای مدتها در خانه‌ها و محل کار افراد، یاد و خاطر شما را زنده نگه دارد. قرارگرفتن همیشگی اطلاعات تماس مشاغل در دسترس مشتریان یک مزیت بی نظیر است که هدایای تبلیغاتی برای آنها فراهم می‌کند.

Promotional Gifts Design Company

شرکت طراحی هدایای تبلیغاتی

شرکت‌های موفق در زمینه طراحی هدایای تبلیغاتی دارای دو مشخصه تجربه و خلاقیت هستند. متخصص بودن در رشته‌های مختلف مانند گرافیک، رنگ شناسی، روانشناسی، اصول بازاریابی و فروش برای تهیه طرح‌های تبلیغاتی بسیار ضروری و از اصول این حوزه است. اما داشتن تجربه طراحی هدایای تبلیغاتی آن هم برای سالهای طولانی یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود زیرا شرکتی که سالها انواع آیتم‌های تبلیغاتی تولید کرده به راحتی می‌تواند محل استفاده از هر نوع کالای تبلیغاتی را تشخیص داده و بهترین گزینه را به مشتری پیشنهاد دهد؛ به عبارتی مفهوم “هر سخن جایی و هر نکته مکانی” را با تمام وجود لمس کرده است. از طرفی نوآوری راز دیده شدن است و یک هدیه خوب وقتی به قلب گیرنده نفوذ می‌کند که تک و خاص باشد. بنابراین طراحی خلاقانه هدایا اساس کار شرکتهای بزرگ تبلیغاتی است.

چرا شرکت‌ها هدایای تبلیغاتی ارائه می‌دهند؟

ایمان امین الشریعه در رابطه با اهمیت استفاده از هدایایی تبلیغاتی برای جذب مشتری دلایلی را بیان می‌کند. 

Order luxury promotional gifts

سفارش هدایای تبلیغاتی لوکس

هدایای تبلیغاتی لوکس برای برندهای بزرگ با نتایج رضایت بخش همراه بوده است، آنها با توجه به افزایش درآمدی که از این راه نصیبشان می‌گردد، همواره به سفارش مجدد این دسته از پیشکش‌های لاکچری اقدام می‌کنند. در واقع هزینه‌ای که صرف طراحی و تولید هدایای گران قیمت می‌کنند، نوعی سرمایه گذاری در کسب و کارشان است و به طور مستقیم موجب افزایش محبوبیت و فروش محصولات آن‌ها می‌شود. برخی از هدایای تبلیغاتی لوکس که می‌توان برای جذب انبوه مشتری سفارش داد: ست‌های مدیریتی، کتاب‌های نفیس، ست خودنویس و روان نویس، کیف و تجهیزات الکترونیکی مانند ساعت هوشمند، پاوربانک، تبلت و غیره

اما اگر سرمایه کافی ندارید نگران نشوید زیرا لاکچری بودن هدیه همیشه به معنای گران بودن آن نیست! با کمی خلاقیت هم می‌توان بهترین و زیباترین هدایا را طراحی و تقدیم افراد کرد، کافی است از جوانب مختلف ظاهری و کاربردی روی انتخاب هدیه مطالعه شود؛ به عبارتی نوآوری در طراحی هدایا می‌تواند جایگزین هزینه‌های گزاف گردد. اگر نیاز به طراحی هدیه تبلیغاتی سازمانی یا شخصی دارید همین حالا با استودیو فکر مثبت تماس بگیرید. 

ساعت دیواری تبلیغاتی

لوازم اداری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی

Professional advertising design order

سفارش طراحی حرفه‌ای تبلیغاتی

کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت با بیش از 15 سال تجربه در زمینه طراحی گرافیک یکی از بهترنی شرکت‌های ارائه دنده خدمات طرای هدایایی تبلیغاتی است. 

وابسته به نوع هدیه این زمان می‌تواند از یک الی 10 روز متغیر باشد.

exprenice

میزان تخصص ما در ارائه هدایایی تبلیغاتی

طراحی گرافیکی 97 %
جذب مشتری 88 %
کارایی و جذابیت 92 %
همین حالا با ما تماس بگیرید

نیاز به راهنمایی دارید؟ از خدمات مشاوره رایگان ما برخوردار شوید. 

Podcast

هدیه تبلیغاتی و نقش آن در جذب مشتری

چرا شرکت‌های بزرگ هدیه تبلیغاتی را بهترین روش جذب مشتری می‌دانند؟ 

Price of promotional gifts

قیمت هدایایی تبلیغاتی

هزینه هدایای تبلیغاتی به موارد گوناگونی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به نوع محصول، نوع بسته بندی و… اشاره کرد. 

پلن اول

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن اول

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن دوم

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن سوم

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
سوالی دارید؟

بدون خجالت از ما بپرسید، خوشحال می‌شویم

اگر سوالی در رابطه با هدایای تبلیغاتی در ذهنتان هست ما منتظر تماستان هستیم، با ما تماس بگیرید. 

کالاهای تبلیغاتی متنوع از خودکار و خودنویس گرفته تا تابلوهای نفیس توسط برندهای مختلف سفارش داده می‌شود. از مهمترین عوامل تأثیر گذار در انتخاب نوع هدیه، همواره قیمت آن است. شرکت‌های تولیدی و تجاری بزرگ معمولاً هرساله مبلغ مشخصی را برای سرمایه گذاری در تبلیغات هزینه می‌کنند که بخشی از آن می‌تواند جهت سفارش هدایای تبلیغاتی صرف شود. کالاهای لوکس معمولاً به مشتری‌های دائمی و بیشتر به منظور قدردانی اهدا می‌گردد که البته مشوق آن‌ها برای ادامه خرید نیز می‌باشد. روی دیگر سیاست هدایای تبلیغاتی به جلب توجه و اعتماد افراد جدید گرایش دارد، این دست از کالا می‌بایست به تعداد زیاد تهیه شده و در بین عموم توزیع گردد تا درصدی از آنها به مشتری تبدیل شوند. با ثابت در نظر گرفتن سرمایه تبلیغات، وقتی تعداد هدایای تبلیغاتی افزایش می‌یابد، به ناچار باید از کالاهای با قیمت مناسبت‌تر استفاده شود. در این موارد طراحی و انتخاب هدیه باید آنقدر جذاب و نوآورانه باشد که ارزان بودن آن را جبران نماید.

خلاقیت در بازاریابی به روش هدایای تبلیغاتی می‌تواند به سه روش انجام شود:

 • تولید یک هدیه منحصر به فرد که برای اولین بار طراحی و ابداع شده است
 • استفاده از کالاهایی که وجود دارند اما قبلاً به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده نشده است
 • طراح و چاپ گرافیک خلاقانه روی کالاهای روتین تبلیغاتی

ابداع یک هدیه تبلیغاتی نیاز به طی فرآیندهای پیچیده ندارد، کافی است نسبت به اطرافیان، جامعه و کاستی‌های آن دقیق شوید. حتی می‌توانید با کمی ذوق هنری به نشر پیام‌های اخلاقی و یا زیست محیطی تحت نام برند خود بپردازید مثلاً یک سردیس که در آن اندازه مغز بزرگ و زبان کوچک طراحی شده است می‌تواند نماد اهمیت بالای تفکر نسبت به سخن گفتن باشد و یا گلدانهایی که بذر درختان در آن کاشته شده می‌تواند به مرور و با مراقبت به نهالی برای روز درختکاری تبدیل گردد.

کالاهای تبلیغاتی رایج مانند کلاه، تیشرت، لیوان، سالنامه، تابلو، ساعت، ست مدیریتی، خودنویس، کتاب و کلی محصول دیگر امروزه توسط برندهای مطرح توزیع می‌شود که هر کدام یک روز برای اولین بار به عنوان هدیه تجاری استفاده شده است، سپس با کسب موفقیت و استقبال زیاد، عمومیت پیدا کرده است. بنابراین برای نوآوری در هدیه می‌توان به محصولاتی فکر کرد که قبلاً نام یک برند روی آن چاپ نشده باشد. همچنین اگر تولید کننده هستند می‌توانید یکی از محصولات خود را به صورت تک و یا در ترکیب با کالاهای دیگر به صورت پکیج هدیه دهید.

توجه به تناسب هدیه تبلیغاتی با نوع کسب‌وکار بسیار اهمیت دارد؛ شاید خودکار برای غذای فوری مناسب باشد که فرد گرسنه سریعاً بتواند نگاهی به خودکارش انداخته و با شماره روی آن تماس بگیرد؛ اما یک نفر که به دنبال خرید موبایل است کمتر عجله می‌کند و حتماً به دیدن نمونه‌های فراوان و اطلاع از قابلیت‌های هریک از مدل‌ها تمایل دارد، لذا به جست‌وجو در اینترنت نیاز دارد در این موقعیت یک تقویم رومیزی که به تصاویر مدل‌های مختلف موبایل مزین شده قطعاً توجه او را جلب کرده و به صفحات اینترنتی نوشته‌شده روی تقویم سر می‌زند. خودکار و تقویم هر دو جزء هدایای بسیار رایج است که شاید در نگاه اول هیچ‌گونه نوآوری در استفاده از آن‌ها به چشم نخورد اما باید پای هنر طراحی و قابلیت‌های آن را به میان آورد تا از پیش‌پا افتاده‌ترین محصولات تبلیغاتی نیز بهترین هدیه را بیرون کشید. گرافیک جذاب یک آیتم مهم است که همیشه می‌تواند مخاطب را متقاعد کند هدیه را پیش خود نگه دارد. برای مشاوره و یافتن ایده‌های ناب می توانید با کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت ارتباط بگیرد.

 هدیه دادن به مناسبت سال نو یکی از رسوم کهن در اکثر کشورهای دنیاست. کسب و کارهای مختلف نیز از این فرهنگ زیبا برای ماندگاری نام و یاد برند خود در بین جوامع استفاده می‌کنند. یک بخش از هدایای تبلیغاتی رایج که در پایان هر سال طراحی و تقدیم افراد می‌شود، سالنامه‌ها هستند. شروع سال نو نیاز به روز شمار تازه دارد، بنابراین انواع تقویم جیبی، دیواری، رومیزی و سررسید برای افراد مختلف سودمند خواهد بود.

هدف از هدایای تبلیغاتی مانند هر نوع تبلیغات دیگری، افزایش فروش است، منتها یک مزیت اضافه دارد؛ اکثر روش‌های تبلیغاتی از جمله تصاویر گرافیکی روی بیلبوردهای سطح شهر و یا کلیپ‌هایی که در رسانه‌های عمومی منتشر می‌شوند، به معرفی محصولات و خدمات می‌پردازند؛ در حالی که کالاهای تبلیغاتی که به طور اختصاصی به یکایک افراد پیشکش می‌شود، محبوبیت برند را نزد آنها به شکلی فوق العاده بالا می‌برد. البته که برخی هدایا مانند سررسید فضای معرفی محصولات برندها را نیز دارد اما هدف اصلی زنده نگه داشتن نام و نشان برند در یاد افراد است.

هدیه تبلیغاتی سال نو یک فرصت ویژه است که صرفاً یکبار در طول سال اتفاق می افتد. یک انسان عادی وقتی به محصول یا خدمتی نیاز دارد معمولاً به جست و جوی عرضه کننده‌های معتبر می‌پردازد و کمتر نام برندها و کمپانی‌ها به یادش می‌ماند، حتی اگر نام و آوازه یک برند بلند باشد بازهم امکان به خاطر آوردنش در همان لحظه که احتیاج دارند، چنان محتمل نیست مگر آنکه مشتری دائمی آن برند باشد و بارها از محصولاتش استفاده کرده باشد. بنابراین یکی از وظایف هدایای تبلیغاتی نگه داشتن نام و اطلاعات تماس برند جلوی چشم انسان‌هاست تا در هنگام ضرورت اولین گزینه پیشنهادی برای رفع نیازشان باشد. لذا هدیه تبلیغاتی باید به نوعی انتخاب شود که در طول سال مورد استفاده و در دسترس افراد باشد، احتمالاً فکر می‌کنید که سررسیدها این خصوصیت را دارند، کاملاً درست است، اما این نکته را در نظر بگیرید که برندهای رقیب نیز ممکن است از همین ترفند استفاده کنند بنابراین در انتخاب کالای تبلیغاتی و طراحی آن باید کاملاً خلاقانه عمل کرد و حتماً به سفارش کالای اختصاصی که دیگر برندها امکان عرضه آن را نداشته باشند دست زد.

سفارش محصولات تبلیغاتی ویژه نوروز حداقل از یک ماه قبل آغاز می‌شود. طراحی یک هدیه خوب و متفاوت نیاز به زمان دارد. از طرفی چون تمامی کسب و کارها برای تهیه هدایای تبلیغاتی نوروزی، در پایان سال اقدام می‌کنند، تراکم سفارش‌ها در این موقعیت زمانی، باعث فشردگی کار شرکت‌های طراحی و چاپ می‌شود و ممکن است آماده شدن هدایای تبلیغاتی پایان سال نسبت به دیگر ایام بیشتر طول بکشد. بنابراین اگر به خلاقانه بودن طرح و همچنین تولید و چاپ یک هدیه اختصاصی اهمیت می‌دهید از شش ماه قبل برای ثبت سفارش برنامه‌ریزی نمایید.

blog

مجله استودیو فکر مثبت

موشن گرافیک چیست؟

آوریل 5, 2023

موشن گرافیک یا پویانمایی هنری گرافیکی است که با استفاده از تصاویر متحرک و ترکیب صدا به انتقال پیام در قالب ویدئو پرداخته می‌شود. در حوزه های مختلفی چون تیراژ سریال‌ها، ویدئوهای بازاریابی و آموزشی از موشن گرافیک استفاده می‌شود.

ارائه مشاوره برند به سایت های فنی و تعمیراتی برای بیشتر دیده شدن

فوریه 22, 2023

ارائه مشاوره برای بهتر حرکت کردن در مسیر کسب‌وکار به بیزینس‌های نوپا و تازه تاسیس،

لیست خدمات طراحی گرافیک

فوریه 7, 2023

خدمات طراحی گرافیک (Graphic design services) به مجموعه‌ای از خدمات یا کارهای گرافیکی (طرح زدن

اصول طراحی تبلیغات

دسامبر 25, 2022

یکی از راه‌های مهم بازاریابی، تبلیغات و طراحی اصولی آن‌ها است. مدیران کسب‌وکارها از روش‌های

مجموعه‌های مختلفی در حال حاضر برای هدایای تبلیغاتی برای گرافیک کارها و دیگر افراد مشغول به فعالیت هستند که وابسته بندی نوع و موارد دیگر می‌تواند هدیه تبلیغاتی مناسب خود را انتخاب کنید. 

هر مجموعه نیاز به هدیه تبلیغاتی دارد؟ 

وابسته به آن که در چه سازمانی مشغول به فعالیت هستید، هدیه‌های تبلیغاتی مختلفی می‌تواند طراحی و پیاده سازی شود. 

در حالت کلی می‌توان گفت که هدیه‌های تبلیغاتی یکی از بهترین‌ راه‌ها برای افزایش روحیه در کارمندان است. فرض کنید شما مدیر مجموعه استودیو فکر مثبت هستید، استفاده از هدیه‌های تبلیغاتی یکی از بهترین و مناسب‌ترین راهکارها برای افزایش میل به کار در سازمان شما استفاده از هدیه‌های تبلیغاتی است.