طراحی ساک خرید

طراحی ساک خرید از جمله کارهایی است که می‌تواند موجب موفقیت بیش‌تر کسب و کار شما شود. به طور قطع بسیاری از مشتریان ترجیه می‌دهند کالاهای خریداری شده خود را در ساک‌های خرید جذاب و مقاوم دریافت کنند. در این زمان است که می‌توانید با طراحی و تولید ساک‌های دستی خلاقانه به نیازهای مشتریان خود پاسخ داده و تبلیغات خود را نیز گسترش دهید. البته طراحی ساک خرید نیز اصول و نکات مخصوص به خود را دارد که اگر آن‌ها را رعایت کنید می‌توانید تاثیر و نتیجه بیش‌تری از این کار دریافت کنید. خوشبختانه متریال‌های گوناگونی برای تولید ساک خرید وجود دارند که هر یک مزایا و معایب خود را دارند. همکاران ما در استودیو فکر مثبت با سال‌ها تجربه کار حرفه‌ای در زمینه طراحی المان‌های تبلیغاتی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

Sample shopping bag

نمونه ساک خرید

کیفیت و سبک کار هر طراح به وضوح در نمونه کارهای پیشین وی قابل مشاهده است. در ادامه می‌توانید بهترین نمونه‌ کارهای طراحی ساک دستی خرید استودیو فکر مثبت را مشاهده کنید.

ساک دستی تبلیغاتی

ساک‌های دستی در راستای بازاریابی برای کسب و کارهای مختلف کاربرد بسیاری دارند. با طراحی و چاپ لوگوی خود بر این ابزار تبلیغاتی می‌توانید برند خود را در معرض دید همگان قرار دهید.

ساک دستی گلاسه مات

ساک‌های دستی از جنس گلاسه سطح صیقلی و صافی داشته و نسبت به کاغذ کرافت از ذخامت بیش‌تری برخودار هستند. قیمت این متریال برای ساک خرید نسبت به کاغذ کرافت بیش‌تر است.

ساک دستی گلاسه براق

گلاسه براق می‌تواند انتخابی عالی برای طراحی حرفه‌ای یک ساک خرید تبلیغاتی باشد. این متریال سطح براق و صیقلی داشته و می‌تواند به راحتی توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب کند.

ساک دستی کرافت

کاغذهای کرافت توسط بسیاری از کسب و کارها برای طراحی و ساخت ساک خرید مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کاغذها ذخامت و قیمت کم‌تری نسبت به گلاسه داشته و ظاهری زیبا دارند.

Handbag design and business development

طراحی ساک دستی و توسعه کسب و کار

طراحی حرفه ای ساک دستی به طور کلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ زیرا استفاده از شاپینگ‌ بگ‌ها جزئی جدانشدنی از خرید است.  به طور قطع مشتریان ترجیه می‌دهند خریدهای خود را در یک ساک دستی جذاب و اختصاصی دریافت کنند تا یک پلاستیک ساده و معمولی. از این رو طراحی ساک خرید و استفاده از آن می‌تواند تبلیغی عالی برای کسب و کار شما باشد. یک ساک خرید که به طور حرفه‌ای طراحی شده باشد به راحتی نام کسب و کار شما را در ذهن‌ها ثبت خواهد کرد. البته این اتفاق تنها در صورتی می‌افتد که ساک خرید شما کاملاً منحصر به فرد و مخصوص با کسب و کارتان طراحی شده باشد. با کمک طراحان ماهر و باتجربه استودیو فکر مثبت می‌توانید به راحتی به این هدف دست پیدا کنید.

Review competitors in shopping bag design

بررسی رقبا در طراحی ساک خرید

از مهم‌ترین کارهایی که باید برای طراحی ساک خرید انجام دهید بررسی رقبا است. برخی تصور می‌کنند که بررسی فعالیت‌های رقبا هیچ سودی به دنبال نخواهد داشت. این در حالی است که با مشاهده فعالیت‌های رقبا می‌توانید عملکرد بهتری در طراحی المان‌های تبلیغاتی از خود نشان دهید. سعی کنید در بررسی رقبا سوالات کلیدی از خود بپرسید. به طور مثال از خود بپرسید که آیا رقبای شما از ساک خرید اختصاصی برای کسب و کار خود استفاده می‌کنند؟ رقبای شما از چه رنگ‌هایی برای طراحی ساک دستی بهره برده‌اند؟ چه طرح‌هایی در طراحی‌های رقبای شما مورد استفاده قرار گرفته است؟ سعی کنید پس از پاسخ به این سوالات طرحی را یافت کنید که از دیگر طرح‌ها بهتر باشد. بدین ترتیب می‌توانید تفاوت محصولاتتان را به مشتریان نشان داده و آن‌ها را تشویق به خرید کنید.

Quality and durability of shopping bags

کیفیت و مقاومت ساک خرید

از دیگر موارد بسیار مهمی که باید در طراحی و ساخت ساک دستی خرید به آن توجه داشته باشید جنس و ذخامت ساک است. کارشناسان ما در استودیو فکر مثبت با مشاوره درباره نوع ساک دستی بهترین پیشنهاد را برای جنس ساک به شما خواهند داد. به این نکته توجه داشته باشید که اگر ساک خرید مشتری پیش از رسیدن به مقصد پاره شود خاطره‌ای تلخ بر ذهن مشتری بر جای خواهد ماند. این تجربه تا ابد در خاطر مشتریان مانده و بر اعتبار کسب و کار شما تاثیرگذار خواهد بود. پس سعی کنید از متریالی استفاده کنید که از مقاومت کافی برخوردار باشد. یکی از فاکتورهای مهمی که می‌تواند بر جنس ساک خرید شما تاثیرگذار باشد وزن کالا یا محصولات است. سایز ساک‌های خرید نیز باید با توجه به ابعاد و اندازه محصولاتتان تعیین شود.

چرا به خدمات طراحی ساک خرید نیاز داریم؟

ایمان امین الشریعه در رابطه با اهمیت طراحی ساک خرید و همچین تاثیری که طراحی ساک خرید می‌تواند در افزایش فروش داشته باشد می‌گوید. 

Color schemes in the design of shopping bags

طرح‌های رنگی در طراحی ساک خرید

اگر طراحی ساک دستی را به صورت کاملاً متمایز از دیگر رقبا انجام دهید می‌توانید نظرات را به برند خود جلب کنید. طرح‌های رنگی می‌توانند گزینه‌ای بسیار عالی برای کسب و کار شما باشند؛ زیرا این طرح‌ها از جذابیت بالایی برخوردار بوده و می‌توانند تمام نگاه‌ها را به خود جلب کنند. برخی تصور می‌کنند که چاپ لوگو یا آرم کسب و کار با سایز بزرگ بر روی ساک خرید ایده‌ای مناسب است. این در حالی است که انجام این کار تنها جلوی خلاقیت شما را خواهد گرفت. سعی کنید در طراحی ساک خرید از ایده‌های خلاقانه و جدید استفاده کنید. مشتریان به طور قطع خلاقیت شما را بیش‌تر از شکل و لوگو برندتان به خاطر خواهند سپرد. همکاران ما در استودیو فکر مثبت با سال‌ها تجربه کار تخصصی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

طراحی ساک خرید سلفونی

ساده‌ترین ساک‌های خرید را می‌توان ساک‌های سلفونی دانست. این متریال از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار نیست. اما می‌تواند برای حمل اشیاء سبک‌وزن و ساده مورد استفاده قرار گیرد.

طراحی ساک خرید مقوایی

مقوا از جمله متریال‌هایی است که به صورت وسیع برای تولید ساک دستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی ساک خرید مقوایی می‌تواند وجه‌ای عالی و جذاب برای کسب و کار شما ایجاد کند.

طراحی ساک خرید پارچه ای

ساک دستی پارچه‌ای نیز از جمله انواع ساک‌های خرید است که در سال‌های اخیر با استقبال بی‌نظیری مواجه شده است. مزیت این نوع ساک امکان استفاده مجدد از آن است.

چاپ روی ساک خرید

چاپ بر روی ساک خرید باید با توجه به اندازه ساک و همچنین متریال مورد استفاده برای آن انجام پذیرد. چاپ نامناسب و غیراصولی تنها موجب خراب شدن ظاهر ساک خرید خواهد شد.

Types of shopping bags

انواع ساک خرید

ساک‌های خرید با متریال‌های مختلفی تولید شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. هر یک از متریال‌های مورد استفاده مزایا و معایب خاص خود را داشته و برای شرایط خاصی مناسب خواهند بود.

سعی کنید در طراحی ساک خرید از المان‌های گرافیکی مرتبط با فعالیت کسب و کار خود استفاده کنید. این کار می‌تواند کسب و کار شما را در ذهن مخاطبان ثبت کند.

نرم‌افزارهای گوناگونی برای طراحی ساک خرید وجود دارند که از جمله ان‌ها می‌توان به فتوشاپ و ایلوستریتور اشاره داشت. بهترین نرم‌افزار با توجه به نوع طراحی مشخص خواهد شد.

exprenice

میزان تخصص ما در تولید ساک خرید

طراحی کاربری 97 %
زیبایی و جذابیت 88 %
تجربه انجام پروژه‌های متعدد 92 %
همین حالا با ما تماس بگیرید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Podcast

طراحی ساک خرید و چالش‌های آن

اگر می‌‌خواهید ساک خرید طراحی کنید و نمی‌دانید با چه چالش‌هایی ممکن است رو به رو شوید، چالش‌های طراحی ساک خرید را این بار از زبان ایمان امین الشریعه بشنوید. 

Price of hand bag design and printing

قیمت طراحی و چاپ ساک دستی

قیمت طراحی ساک خرید با توجه به فاکتورهای گوناگون از جمله اندازه و ابعاد ساک، متریال ساک، و همچنین نوع طراحی مشخص خواهد شد. پلن‌های استودیو فکر مثبت برای طراحی ساک دستی عبارت است از:

پلن اول

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن اول

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن دوم

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی

پلن سوم

2.000.000 تومان
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
 • ویژگی
سوالی دارید؟

بدون خجالت از ما بپرسید، خوشحال می‌شویم

اگر سوالی در رابطه با طراحی ساک خرید در ذهنتان هست ما منتظر تماستان هستیم، با ما تماس بگیرید. 

با جست و جویی ساده می‌توانید ایده‌های بسیاری را برای طراحی ساک خرید یافت کنید. مشاهده ایده‌های خلاقانه می‌تواند به شما برای یافتن بهترین طراحی کمک کند. سعی کنید در طراحی ساک خرید برای کسب و کار خود از رنگ‌های زنده و مرتبط با فعالیتتان استفاده کنید. علاوه بر این می‌توانید برای جذابیت بیش‌تر از تصاویر مرتبط نیز استفاده کنید. به طور مثال اگر کسب و کار شما در زمینه تولید و توزیع مواد غذایی فعالیت دارد می‌توانید از تصاویر جذاب و اشتهاآور انواع غذاهای مدرن یا سنتی استفاده کنید. همچنین بهتر است نام و اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را نیز بر روی ساک دستی درج کنید. بدین ترتیب زمانی که مشتریان بخواهند با شما ارتباط دوباره برقرار کنند با مشکلی مواجه نخواهند شد.

زمانی که مشتریان با خرید از کسب و کار شما کالای خود را در ساکی زیبا، جذاب، مقاوم، و کاربردی دریافت کنند به طور قطع احساس بهتری نسبت به برند شما پیدا خواهند کرد. موارد زیادی وجود دارند که با چاپ آن‌ها بر روی ساک دستی می‌توانید سریع‌تر به اهداف حرفه‌ای خود دست پیدا کنید. به طور مثال به شدت توصیه می‌شود که لوگو و نام شرکت خود را در جای مناسبی از شاپینگ بگ قرار دهید. همچنین توضیحی کوتاه و مختصر درباره فعالیت‌هایتان با سایز مناسب نیز می‌تواند ایده‌ای مناسب باشد.

زمانی که ساک خرید برند شما از طراحی جذاب و مقاومت خوبی برخوردار بوده و مجدداً قابل استفاده باشد، مشتریان از آن برای حمل دیگر کالاهای خود نیز استفاده خواهند کرد. در این زمان است که می‌توانید شاهد وجود نام برند خود در سرتاسر شهر و به دست افراد مختلف باشید. از این رو طراحی حرفه‌ای و مناسب ساک خرید می‌تواند به منزله تبلیغاتی فراگیر برای کسب و کار شما باشد. همکاران ما در استودیو فکر مثبت با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی انواع المان‌های تبلیغاتی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند. تنها کافیست همین‌ حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

blog

مجله استودیو فکر مثبت

موشن گرافیک چیست؟

آوریل 5, 2023

موشن گرافیک یا پویانمایی هنری گرافیکی است که با استفاده از تصاویر متحرک و ترکیب صدا به انتقال پیام در قالب ویدئو پرداخته می‌شود. در حوزه های مختلفی چون تیراژ سریال‌ها، ویدئوهای بازاریابی و آموزشی از موشن گرافیک استفاده می‌شود.

ارائه مشاوره برند به سایت های فنی و تعمیراتی برای بیشتر دیده شدن

فوریه 22, 2023

ارائه مشاوره برای بهتر حرکت کردن در مسیر کسب‌وکار به بیزینس‌های نوپا و تازه تاسیس،

لیست خدمات طراحی گرافیک

فوریه 7, 2023

خدمات طراحی گرافیک (Graphic design services) به مجموعه‌ای از خدمات یا کارهای گرافیکی (طرح زدن

اصول طراحی تبلیغات

دسامبر 25, 2022

یکی از راه‌های مهم بازاریابی، تبلیغات و طراحی اصولی آن‌ها است. مدیران کسب‌وکارها از روش‌های